Haydar Ulusoy


Babasının vefatıyla yıkılan Özge Ulusoy'a vicdansız yorumlar
Babasının vefatıyla yıkılan Özge Ulusoy'a vicdansız yorumlar Ünlü model Özge Ulusoy, trafik kazası sonucu hayatını kaybeden babası Haydar Ulusoy'un cenaze törenine makyajlı katıldığı yönündeki eleştirilere sert bir yanıt verdi.
Özge Ulusoy'un babasının hayatını kaybettiği noktada bir kaza daha!
Özge Ulusoy'un babasının hayatını kaybettiği noktada bir kaza daha! Manken Özge Ulusoy'un babası Haydar Ulusoy'un, yolun karşısına geçmeye çalışırken bir otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybettiği yerde bu kez bir kız çocuğu yaşamını yitirdi.
Özge Ulusoy babasının kaza anında duran saatini paylaştı
Özge Ulusoy babasının kaza anında duran saatini paylaştı Babası Haydar Ulusoy'un vefatı ile sarsılan Özge Ulusoy, "Babamın ne kadar sevildiğini büyük bir gururla anladığım şu acılı günlerde bana attığınız binlerce mesajla ona layık bir evlat ve aile olduğumuzu da fark etmemi sağladınız..." dedi.
Özge Ulusoy'un babası son yolculuğuna uğurlandı
Özge Ulusoy'un babası son yolculuğuna uğurlandı Ünlü model Özge Ulusoy'un Emekli Albay babası Haydar Ulusoy, Ankara'da karşıdan karşıya geçerken geçirdiği kaza sonucu hayata gözlerini yummuştu.
Özge Ulusoy'un babası geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti
Özge Ulusoy'un babası geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti Oyuncu ve manken Özge Ulusoy'un 73 yaşındaki babası emekli albay Haydar Ulusoy, Ankara'da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.