Hercai


Ebru Şahin hangi projeyle ekrana dönecek?
Ebru Şahin hangi projeyle ekrana dönecek? Başrolünü oynadığı "Hercai" dizisiyle kariyerindeki yükselişini sürdüren Ebru Şahin'in yeni projesi merak konusuydu. Başarılı oyuncunun senaryosundan çok etkilendiği bir diziyle geri döneceği ortaya çıktı.
Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün yeni projeleri belli oldu mu?
Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün yeni projeleri belli oldu mu? Banu Akdeniz'in sahibi olduğu Mia Yapım'ın geçen haftalarda final yapan "Hercai" dizisi başrol oyuncularının da şöhretlerini parlattı.
Hercai'nin Miran'ı Cihangir'e geri döndü
Hercai'nin Miran'ı Cihangir'e geri döndü 'Hercai'nin final yapmasıyla kendisine vakit ayıran Akın Akınözü, önceki gün köpeği ve sevgilisiyle Cihangir'deydi. Ünlü oyuncu, bu yazı tatil yaparak geçireceğini söyledi.
Ebru Şahin ve Cedi Osman'dan sürpriz nikah haberi!
Ebru Şahin ve Cedi Osman'dan sürpriz nikah haberi! Final yapan "Hercai"de canlandırdığı Reyyan karakteriyle üç sezon boyunca atv ekranlarında fırtınalar estiren Ebru Şahin ve sevgilisi yakışıklı basketbolcu Cedi'den bomba haber.
Ebru Şahin'den duygulandıran veda
Ebru Şahin'den duygulandıran veda Ekranların sevilen dizisi "Hercai" ile kariyerinde sıçrama yaşayan Ebru Şahin'den duygulandıran veda.
Akın Akınözü'nden Miran'a duygulandıran veda
Akın Akınözü'nden Miran'a duygulandıran veda Atv'nin ekranlara damga vuran sevilen dizisi Hercai, önceki akşam final yaptı.
Ebru Şahin'den 'Hercai'ye duygulandıran veda
Ebru Şahin'den 'Hercai'ye duygulandıran veda Atv'nin ekranlara damga vuran sevilen dizisi Hercai, önceki akşam final yaptı.