Ebru Şahin ve Cedi Osman'dan sürpriz nikah haberi!

Final yapan "Hercai"de canlandırdığı Reyyan karakteriyle üç sezon boyunca atv ekranlarında fırtınalar estiren Ebru Şahin ve sevgilisi yakışıklı basketbolcu Cedi'den bomba haber.

Ebru Şahin ve Cedi Osman'dan sürpriz nikah haberi!

Takvim Gazetesi'nin haberine göre dizinin final yapmasının ardından sevgilisi Cedi Osman ile birlikte soluğu Maldivler'de alan güzel oyuncu, evlilik planları yapmaya başladı.

27 yaşındaki Ebru Şahin ile NBA'de Cleveland Cavaliers forması giyen aşkı Cedi Osman Maldivler'den yaptıkları romantik paylaşımlarla sosyal medyada aşk rüzgarı estirdi.

Aşklarıyla magazin dünyasının "En yakışan çiftleri" arasına giren ikilinin yakın çevresinden edinilen bilgiye göre Şahin ile Osman, yuva kurmaya karar verdi.

25 Haziran'da Çeşme'de nişanlanmayı planlayan gözde aşıklar, bunu yakın dostlarıyla paylaşmaya başladı.

Düğünü ise önümüzdeki seneye bırakmaya karar veren ünlü çift, 2022 Eylül ayında nikah masasına oturacak.

Cedi Osman'ın annesi Binela Osman'ın Ebru Şahin'le çok iyi anlaştığı ve oğluna "Bir an önce evlenin. Birbirinizi çok seviyorsunuz. Bekleyecek ne var?" diye baskı yaptığı da konuşuluyor.

Bu arada Şahin'in yaz sonunda ABD'deki sevgilisinin yanında bir süre kalmak istediği için gelen yeni proje tekliflerini değerlendirmediği öğrenildi.