Ebru Şahin


Eda Taşpınar Çeşme'deki villası için bir servet istiyor! Mikonos'ta tatil yapan Eda Taşpınar, Çeşme Ilıca'daki villasını 19 milyon 800 bin liraya elden çıkarıyor. Emlakçı, villayı 'Burası Eda Taşpınar'ın kaldığı ev' diyerek tanıtıyor.
Ebru Şahin ve Cedi Osman'ın Afrika tatili sürüyor "Destan" dizisinde ‘Akkız' karakterine hayat verecek olan oyuncu Ebru Şahin, tatilde enerji toplamaya devam ediyor.
Ebru Şahin'in yeni dizisinde "Batuga" savaşı "Destan", dizisinde 'Akkız' karakterine hayat verecek olan Ebru Şahin'in partneri için üç aday gösterildi.
Ebru Şahin bu yaz Alaçatı yerine Afrika'yı tercih etti Her yaz Alaçatı'da tatil yapan oyuncu Ebru Şahin'in bu yıl ki tercihi Afrika oldu.
Ebru Şahin ve Cedi Osman'dan birinci yıl kutlaması Ebru Şahin, basketbolcu sevgilisi Cedi Osman ile ilişkilerinin birinci yıldönümüne özel bir paylaşımda bulundu.
Ebru Şahin'den evlilik iddialarına net yanıt Son olarak 'Hercai' dizisinde 'Reyyan' karakterine hayat veren ve şimdilerde yeni projesine hazırlanan oyuncu Ebru Şahin, dizisi final yapar yapmaz soluğu sevgilisi Cedi Osman'ın yanında almıştı. Önceki gün Alaçatı'da görüntülenen güzel oyuncu, muhabirlerin sorularını cevapladı.
Cedi Osman'dan şaşırtan ayrılık kararı! Oyuncu Ebru Şahin ile mutlu bir birlikteliği olan Cedi Osman, ani kararıyla herkesi şaşırttı.