Ebru Şahin


Yüz Yıllık Mucize dizisi hikayesiyle merak uyandırdı
Yüz Yıllık Mucize dizisi hikayesiyle merak uyandırdı Birkan Sokullu ve Ebru Şahin'i buluşturan "Yüz Yıllık Mucize" dizisi perşembe günleri yayınlanacak.
Yüz Yıllık Mucize dizisiyle ilgili merak edilen gerçek ortaya çıktı
Yüz Yıllık Mucize dizisiyle ilgili merak edilen gerçek ortaya çıktı Güçlü isimleri kadrosunda bir araya getiren "Yüz Yıllık Mucize" dizisinin yayın tarihi merak konusu olmuştu.
Sete çıkmışlardı! Birkan Sokullu ve Ebru Şahin'in yeni dizisinde neler oluyor?
Sete çıkmışlardı! Birkan Sokullu ve Ebru Şahin'in yeni dizisinde neler oluyor? Ebru Şahin ve Birkan Sokullu yeni dizileri "Lavanta Konağı"nın çekimleri için sete çıkmıştı.
Çağatay Ulusoy'dan sürpriz haber geldi!
Çağatay Ulusoy'dan sürpriz haber geldi! Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın'ın, yaklaşık 5 yıllık birlikteliklerini sonlandırma kararı aldığı haberi geçtiğimiz ay magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
Ünlüler dünyasından deprem bölgelerine destek sürüyor
Ünlüler dünyasından deprem bölgelerine destek sürüyor Ünlü isimler depremin ilk gününden itibaren afet bölgelerine desteğini sürdürüyor.
Sanat dünyası ve cemiyet hayatının ünlü isimleri yardım toplama merkezine koştu
Sanat dünyası ve cemiyet hayatının ünlü isimleri yardım toplama merkezine koştu 10 ilde meydana gelen depremin yaraları sarılmaya çalışılırken Türkiye'nin birçok bölgesinden afet yerlerine yardımlar devam ediyor. Tüm Türkiye'nin kenetlendiği bu zor günlerde ünlü isimler de çalışmalara destek vermeye devam ediyor.
Ebru Şahin ve Cedi Osman'dan AHBAP'a dev bağış!
Ebru Şahin ve Cedi Osman'dan AHBAP'a dev bağış! Ebru Şahin - Cedi Osman çifti de deprem bölgesi için seferber oldu.