Ebru Şahin


Ebru Şahin ve Cedi Osman'ın nikahından ilk kez göreceğiniz fotoğraflar
Ebru Şahin ve Cedi Osman'ın nikahından ilk kez göreceğiniz fotoğraflar Yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan ünlü oyuncu Ebru Şahin ile basketbolcu Cedi Osman geçtiğimiz cumartesi günü hayatlarını birleştirmişti.
Ebru Şahin ile Cedi Osman'ın mutluluğuna 5 kıta 81 ülkeden mesaj yağdı
Ebru Şahin ile Cedi Osman'ın mutluluğuna 5 kıta 81 ülkeden mesaj yağdı Ebru Şahin ile Cedi Osman, bir ömür mutluluğa ‘Evet’ dedi. 5 kıtadaki çiftin hayranları, kendi dillerinde tebrik mesajları yağdırdı.
Ebru Şahin ve Cedi Osman evlendi!
Ebru Şahin ve Cedi Osman evlendi! Güzelliği ve oyunculuk performansıyla hem dünyanın hem Türkiye’nin en çok konuşulan isimlerinden Ebru Şahin ve NBA yıldızı, gururumuz Cedi Osman Makedonya’da evlendi.
Ebru Şahin Makedonya'ya gitti
Ebru Şahin Makedonya'ya gitti ATV'nin sevilen dizisi 'Destan'ın yıldızı Ebru Şahin, dün aşkı Cedi Osman'ın memleketi Makedonya'ya gitti.
Ebru Şahin ve Cedi Osman'ın nikahı Ohri Gölü üzerinde yapılacak
Ebru Şahin ve Cedi Osman'ın nikahı Ohri Gölü üzerinde yapılacak Oyuncu Ebru Şahin ile dünyaca ünlü basketbolcu Cedi Osman’ın düğün detayları netleşti. Çiftin nikah töreni cuma günü damadın memleketi olan Kuzey Makedonya’nın Ohri kentindeki Ohri Gölü üzerinde yapılacak.
Ebru Şahin'in düğün alışverişi
Ebru Şahin'in düğün alışverişi Milli basketbolcu Cedi Osman ile 7 Temmuz'da Çeşme'de dünyaevine girecek olan oyuncu Ebru Şahin, düğün alışverişine çıktı.
Ebru Şahin: "Tüm hazırlıkları hallettik sayılır"
Ebru Şahin: "Tüm hazırlıkları hallettik sayılır" Oyuncu Ebru Şahin ile NBA oyuncusu milli basketbolcu Cedi Osman, düğün hazırlıklarına tam devam ediyor. Ebru Şahin ile Cedi Osman, 7 Temmuz'da Çeşme'de nikah masasına oturacak.