Ebru Şahin


Ebru Şahin ve Cedi Osman aşklarının başladığı yerde tatil yapıyor
Ebru Şahin ve Cedi Osman aşklarının başladığı yerde tatil yapıyor 2020 yılında aşklarının başladığı Çeşme'de 2022 yılında düğün yapan Ebru Şahin ve Cedi Osman, 2023 yılında da rotayı değiştirmedi. Yine aynı mekana gelen ve tatil yapan ünlü çift, denizde romantik anlar yaşadı.
'Yalı Çapkını' dizisinde beklenmeyen değişiklik!
'Yalı Çapkını' dizisinde beklenmeyen değişiklik! Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in yaz başında flört ettikleri ortaya çıkmış, bir süre önce de beraberliklerini noktaladıkları haberi gelmişti.
Ebru Şahin: "Oyunculuk bana anda kalmayı öğretti"
Ebru Şahin: "Oyunculuk bana anda kalmayı öğretti" Son olarak "Yüz Yıllık Mucize" dizisinde rol alan Ebru Şahin, oyunculuğun kendisine kattıklarını anlattı.
Birkan Sokullu ve sevgilisi plajda aşka geldi
Birkan Sokullu ve sevgilisi plajda aşka geldi Beraberliklerinin dördüncü yılını kutlayan oyuncu Birkan Sokullu ile Eda Gürkaynak, Bodrum tatillerini sürdürüyor.
Ebru Şahin cephesinde merak edilen gelişme
Ebru Şahin cephesinde merak edilen gelişme Son olarak "Yüz Yıllık Mucize" dizisinde rol alan, Cedi Osman ile mutlu evliliğiyle bilinen oyuncu Ebru Şahin cephesinde merak edilen soru yanıt buldu.
Cemre Baysel cephesinde neler oluyor? Uzun süredir sessizdi
Cemre Baysel cephesinde neler oluyor? Uzun süredir sessizdi Bir süredir sessizliğini koruyan genç kuşağın gözde oyuncularından Cemre Baysel yeni sezonda ekrana dönüş yapmaya hazırlanıyor.
'Yüz Yıllık Mucize' dizisi final yapan Birkan Sokullu yeni proje için sete çıktı
'Yüz Yıllık Mucize' dizisi final yapan Birkan Sokullu yeni proje için sete çıktı Star TV'de final yapan "Yüz Yıllık Mucize" dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu Birkan Sokullu, "Aşk Sanatı" filmi için sete çıktı.