Ebru Şahin

Ebru Şahin'in Makedonya’daki nikah tarihi belli oldu
Ebru Şahin'in Makedonya’daki nikah tarihi belli oldu "Destan" dizisinin başrol oyuncusu Ebru Şahin için önümüzdeki ay hayatının en anlamlı imzasını atacak.
Cedi Osman 18 milyonluk aracını kargoyla getirtti
Cedi Osman 18 milyonluk aracını kargoyla getirtti NBA takımı Cleveland Cavaliers'ta oynayan milli basketbolcumuz Cedi Osman, lig bitince evlilik hazırlıkları için soluğu Türkiye'de almıştı.
Akın Akınözü: "Ebru Şahin bana davetiye göndermez"
Akın Akınözü: "Ebru Şahin bana davetiye göndermez" Bu sezon Öykü Karayel’le “Kaderimin Oyunu” dizisinde başrolü paylaşan Akın Akınözü, Etiler’de bir restoran çıkışı görüntülendi.
Ebru Şahin: "Mesleğimi bırakmak söz konusu olamaz"
Ebru Şahin: "Mesleğimi bırakmak söz konusu olamaz" Tekirdağ'da aile arasında nişanlanan Ebru Şahin ile milli basketbolcu Cedi Osman, Nişantaşı'nda objektiflere ydı.
Ebru Şahin ve Cedi Osman Makedonya'da nikahlanıyor
Ebru Şahin ve Cedi Osman Makedonya'da nikahlanıyor "Destan" dizisinin başrolünde yer alan Ebru Şahin'i düğün heyecanı sardı.
Akın Akınözü'nün telefonlu kaçışı
Akın Akınözü'nün telefonlu kaçışı Yakışıklı oyuncu Akın Akınözü, önceki akşam Cihangir'de görüntülendi.
Ebru Şahin ve Cedi Osman soru yağmuruna tutuldu
Ebru Şahin ve Cedi Osman soru yağmuruna tutuldu Yaklaşık 3 senedir NBA takımlarından Cleveland Cavaliers forması giyen Cedi Osman ile evlilik hazırlığı yapan oyuncu Ebru Şahin, yeni yaşını Bağdat Caddesi'ndeki bir mekanda kutladı.