Ebru Şahin

Venedik Tv Ödülleri'nde "Destan" rüzgarı esti
Venedik Tv Ödülleri'nde "Destan" rüzgarı esti "Destan" dizisi Venedik Tv Ödülleri'ne aday olan tek Türk projesi oldu.
Ebru Şahin ve Çağatay Ulusoy'lu filme yeni oyuncu
Ebru Şahin ve Çağatay Ulusoy'lu filme yeni oyuncu Sürpriz isimler Ebru Şahin ve Çağatay Ulusoy'u başrolde buluşturan "Centilmen" filminin çekimleri dün başladı.
Ebru Şahin Hollywood'da
Ebru Şahin Hollywood'da NBA'deki gururumuz Cedi Osman'la evlendikten sonra kariyerine ara veren Ebru Şahin, basketbolcu eşiyle bir süredir Amerika'da bulunuyor.
Çağatay Ulusoy ve Ebru Şahin'i buluşturacak projede flaş gelişme
Çağatay Ulusoy ve Ebru Şahin'i buluşturacak projede flaş gelişme Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy’un Terzi dizisinin çekimlerinin ardından “Centilmen” adlı filme başlayacağı ortaya çıkmıştı.
Ebru Şahin ve Çağatay Ulusoy partner oluyor
Ebru Şahin ve Çağatay Ulusoy partner oluyor Yeni projesi merak edilen Ebru Şahin son olarak OGM Pictures’la 1 yıllık anlaşma imzalamış ve buna göre şirketin hayata geçireceği projeler arasında beğendiği dizi ve filmde rol alacaktı.
Geçen yaz evlenen Ebru Şahin ve Cedi Osman'dan flaş haber
Geçen yaz evlenen Ebru Şahin ve Cedi Osman'dan flaş haber Oyuncu Ebru Şahin, yaklaşık 3 yıl aşk yaşadığı NBA takımlarında Cleveland Cavaliers forması giyen Cedi Osman ile geçtiğimiz mayıs ayında aile arasında düzenlenen bir tören ile nişanlanmıştı. Cedi Osman doğduğu Kuzey Makedonya'da Oyuncu sevgilisi Ebru Şahin ile Temmuz ayında dünya evine girmişti.
Cedi Osman'ın eski aşkı hangi ünlü isim çıktı?
Cedi Osman'ın eski aşkı hangi ünlü isim çıktı? İki yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandıran Ebru Şahin ile Cedi Osman, magazin gündeminden düşmüyor.