Ebru Şahin

Ebru Şahin ve Cedi Osman balayından sürpriz haberle döndü!
Ebru Şahin ve Cedi Osman balayından sürpriz haberle döndü! Temmuz'da dünyaevine giren Ebru Şahin ve Cedi Osman, balayı tatillerinden döndü.
Ebru Şahin ve Cedi Osman balayından döndü
Ebru Şahin ve Cedi Osman balayından döndü Geçtiğimiz haftalarda hayatlarını birleştiren Ebru Şahin ve Cedi Osman, balayı tatillerinden döndü.
Ebru Şahin ve Cedi Osman'ın aşk Çeşme'si
Ebru Şahin ve Cedi Osman'ın aşk Çeşme'si Ebru Şahin ile Cedi Osman, balayında Seyşeller ve İtalya’ya gitti. Ünlü çift, önceki gün de yeniden evlendikleri ve aşklarının başladığı Çeşme’ye döndü.
Gonca Vuslateri Ebru Şahin'i mi hedef aldı?
Gonca Vuslateri Ebru Şahin'i mi hedef aldı? Son dönemde aldığı kilolarla dikkat çeken oyuncu Gonca Vuslateri, Cihangir'de objektiflere yansıdı. Annesiyle yemek yiyen oyuncu, habercilerle sohbet etti.
Ünlü oyunculara Seul sürprizi
Ünlü oyunculara Seul sürprizi Dünyanın en büyük ödül organizasyonlarının başında gelen Seul Uluslararası Drama Ödülleri'ne Türk yıldızları aday gösterildi.
"Destan" dizisine final bölümü çekilecek
"Destan" dizisine final bölümü çekilecek Ebru Şahin’in başrolünü oynadığı “Destan” dizisinin yeni yayın döneminde de devam etmesi planlanıyordu. Ancak yapımcı Mehmet Bozdağ ani bir kararla final kararı aldı.
Ebru Şahin ve Cedi Osman'ın bitmeyen balayı tatili
Ebru Şahin ve Cedi Osman'ın bitmeyen balayı tatili Geçtiğimiz haftalarda nikah masasına oturan Ebru Şahin ile Cedi Osman'ın balayı turu devam ediyor. Çiftin son durağı Seyşeller oldu...