Ebru Şahin

Çağatay Ulusoy ve Ebru Şahin'in 'Centilmen'i gün sayıyor
Çağatay Ulusoy ve Ebru Şahin'in 'Centilmen'i gün sayıyor Başrolünde Çağatay Ulusoy ve Ebru Şahin'i buluşturan 'Centilmen' filmi gün sayıyor.
Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'den şaşırtan hamle!
Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'den şaşırtan hamle! Başrolünde yer aldıkları dizide tanışıp aşk yaşamaya başlayan Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz çifti geçen aylarda yollarını ayırmıştı.
Ebru Şahin'den müjdeli haber geldi
Ebru Şahin'den müjdeli haber geldi Ebru Şahin cephesinden gelen müjdeli haberi duyan takipçileri "Tahmin etmştim zaten" dedi.
Ebru Şahin'i görenler tanıyamadı
Ebru Şahin'i görenler tanıyamadı Ebru Şahin'in Cedi Osman ile hayatını birleştirdikten sonra yaşamını yurt dışında sürdüreceği söyleniyordu. Şahin iddialara ilk kez yanıt verdi.
Cedi Osman Ebru Şahin'i kalbine etiketledi
Cedi Osman Ebru Şahin'i kalbine etiketledi Ünlü basketbolcu Cedi Osman, oyuncu Ebru Şahin'le düğünlerinden bir kareyi sosyal medya hesabından paylaştı. Binlerce kişi tarafından beğenilen fotoğrafta Cedi Osman, Ebru Şahin'i kalbine etiketledi.
Venedik Tv Ödülleri'nde "Destan" rüzgarı esti
Venedik Tv Ödülleri'nde "Destan" rüzgarı esti "Destan" dizisi Venedik Tv Ödülleri'ne aday olan tek Türk projesi oldu.
Ebru Şahin ve Çağatay Ulusoy'lu filme yeni oyuncu
Ebru Şahin ve Çağatay Ulusoy'lu filme yeni oyuncu Sürpriz isimler Ebru Şahin ve Çağatay Ulusoy'u başrolde buluşturan "Centilmen" filminin çekimleri dün başladı.