hırsızlık


Beckham çiftine hırsızlık şoku!
Beckham çiftine hırsızlık şoku! Dünyaca ünlü İngiliz çift David Beckham ile Victoria Beckham, evlerine giren hırsızın şokunu yaşıyor. Beckham çiftinin evine giren hırsız, milyon değerinde eşya çaldı.
Ulaş Tuna Astepe baba yadigarı saatini arıyor
Ulaş Tuna Astepe baba yadigarı saatini arıyor TRT'nin "Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı" dizisinin başrolünde yer alan Ulaş Tuna Astepe, seneler önce evine giren hırsızın babasından yadigar kalan uğurlu saatinin çaldığını söyleyerek hala aradığını belirtti.
Bir Zamanlar Çukurova'da hırsızlık şoku!
Bir Zamanlar Çukurova'da hırsızlık şoku! Başrollerini İbrahim Çelikkol ve Hilal Altınbilek'in paylaştığı 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinin çekildiği eski Göğüs Hastalıkları Hastanesi'nde hırsızlık şoku yaşandı.
Mimar Selim Yuhay'ın eski eşi balerin Evlin Avidor'a "et hırsızlığından" ceza
Mimar Selim Yuhay'ın eski eşi balerin Evlin Avidor'a "et hırsızlığından" ceza İstanbul Sarıyer'de balerin Evlin Avidor'un 4.5 yıl önce bir süpermarketten 151 liralık et çalmaya teşebbüs ettiği iddiasıyla yargılandığı davada savcı mütalaasını açıkladı.
Turist taksicinin parasını çaldı
Turist taksicinin parasını çaldı İstanbul'da bir taksinin içinde şaşırtan bir hırsızlık olayı gerçekleşti.
Oyuncak silahla market gaspına kalkıştılar!
Oyuncak silahla market gaspına kalkıştılar! İstanbul Sultanbeyli’de yüzleri maskeli ve siyah kadın çarşafı giyen 3 kişi tam kapanmak üzere olan bir markete girdi. Ellerindeki silahı gösterip paraları almak istedi ancak market çalışanı direnince geldikleri gibi koşarak kaçtılar.
Ünlü iş insanı boşanma aşamasındaki eşinin evine gizlice girdi!
Ünlü iş insanı boşanma aşamasındaki eşinin evine gizlice girdi! İnşaat işiyle uğraşan Kıvanç Akkaya'nın, Libya'daki iç savaş nedeniyle yatırımları durmuş ve mali durumu kötüye gidince de batmıştı. Zorlu süreçte Akkaya, 13 yıllık eşi Melis Akkaya'nın aşağılamalarına ve şiddetine maruz kaldığını iddia etti.