hırsızlık


Selen Görgüzel'e hırsızlık şoku! Şarkıcı ve oyuncu Selen Görgüzel Alkan, Nişantaşı'nda telefonunu çaldırdı.
Dila Tarkan'a hırsızlık şoku Türkiye'nin tekstil devlerinden Dilasima Group'un varislerinden biri Dila Tarkan, başından geçen hırsızlık olayını anlattı.
Cami musluklarını çaldı satıp uyuşturucu aldı! İstanbul Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü polisleri; camilerden 21 musluk çalan ve hurdacılara satan bir kişiyi yakaladı.
Reza Zarrab’ın Beyoğlu'ndaki binasını parça parça çaldılar ABD’ye kaçışının ardından mal varlıklarına el konulan Reza Zarrab’ın Beyoğlu Fındıklı’daki Royal Holding binası, hurdacı ve evsizlerin mekânı oldu. Binadaki tüm eşyalar parça parça çalındı. Çevre sakinleri, “Binanın yanından geçmeye korkuyoruz” dedi.
"Şoförümü aramam lazım" diyerek kaçırıyordu! İstanbul'da kendisini şirket sahibi olarak tanıtan ve lüks restoranlarda buluştuğu onlarca avukatın telefonlarını "Şarjım bitti, şoförümü aramam lazım" diyerek alıp kaçan hırsız, polis tarafından yakalandı.
Hırsızı ensesindeki dövme yakalattı! İstanbul'da bir eve giren hırsız, 400 lira para çalarak kaçtı. Polis ekipleri o hırsızı belirlemek için güvenlik kamera kayıtlarını inceledi.
"Köpeğimi çaldın" kavgasında 1 tutuklama İzmit Halkevi mevkiinde çıkan köpeğimi çaldın kavgasında tartıştığı kişi ile yoldan geçmekte olan bir vatandaşı yaralayan Ü.S , polis ekipleri tarafından yakalanarak sevk edildiği adli merciiler tarafından tutuklandı.