hırsızlık


Ünlü voleybolcu, öğretmen sevgilisiyle hırsızlık yaptı
Ünlü voleybolcu, öğretmen sevgilisiyle hırsızlık yaptı İzmir'de büyük kulüplerin erkek voleybol takımlarında da 'smaçör' olarak oynadığı öğrenilen Ç.Ö. (38) ile sevgilisi olduğu iddia edilen öğretmen D.A. (38), bir elektronik mağazasından teşhir ürünü bilgisayarı çaldıkları suçlamasıyla gözaltına alındı.
Nişantaşı’nda kuyumcuda hırsızlık kamerada
Nişantaşı’nda kuyumcuda hırsızlık kamerada İstanbul Şişli'de, müşteri gibi kuyumcuya gelen 3 şüpheli, yaklaşık 500 bin liralık ziynet eşyası çalarak kaçtı.
Beşiktaş'ta evlere girerek hırsızlık yapan 5 şüpheli suçüstü yakalandı
Beşiktaş'ta evlere girerek hırsızlık yapan 5 şüpheli suçüstü yakalandı İstanbul Beşiktaş'ta bir evden hırsızlık yaptıktan sonra başka bir daireye yönelen 5 hırsız, ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.
Bakırköy'de AVM önünde hırsızlık arbedesi
Bakırköy'de AVM önünde hırsızlık arbedesi İstanbul Bakırköy'de bulunan iki alışveriş merkezinden kıyafet ve para çaldığı iddia edilen 3 kişi, fark edilince güvenlik görevlilerince yakalandı.
Müşterilerinin 30 kilo altınıyla kaçan kuyumcunun 20 yıl hapis cezası onandı
Müşterilerinin 30 kilo altınıyla kaçan kuyumcunun 20 yıl hapis cezası onandı Konya'da, indirim çadırında satacağını söyleyip topladığı yaklaşık 30 kilo altını alıp, sevgilisiyle birlikte kaçtıktan sonra İstanbul’da yakalanan ve yargılama sonucunda 20 yıl hapis cezasına çarptırılan kuyumcu Musa Göksu’nun (44) hapis cezası Yargıtay tarafından onandı.
Sosyetik çiftin camlarını kırıp eşyalarını aldılar!
Sosyetik çiftin camlarını kırıp eşyalarını aldılar! Sosyetenin ünlü ailelerinden olan Kosifler yaşadıkları hırsızlık şokuyla gündemde. Hakan Kosif ve Brezilyalı eşi Evelize Kosif tatil için gittikleri Yunanistan'ın Selanik şehrinde soyuldu.
Yoğun bakım ve diyalizdeki 52 hasta başka hastaneye nakledildi
Yoğun bakım ve diyalizdeki 52 hasta başka hastaneye nakledildi Kocaeli Darıca'da bulunan Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin trafo binasına girerek yaklaşık 150 bin TL değerindeki kabloları çalan hırsızlar, hastanenin elektriğinin kesilmesine neden oldu.