hırsızlık


Bir gün önce tamirat için gittikleri evi ertesi gün gasp ettiler!
Bir gün önce tamirat için gittikleri evi ertesi gün gasp ettiler! İstanbul Başakşehir'de sabaha karşı girdikleri evde bulunanların ellerini, ayaklarını ve gözlerini bağlayarak para ve otomobillerini gasbeden 3 şüpheli gözaltına alındı. Şüphelilerden ikisinin bir süre önce aynı eve çatı tamiri için gelen işçiler olduğu ortaya çıktı.
Mersin'de sosyal medya dolandırıcılığı operasyonu
Mersin'de sosyal medya dolandırıcılığı operasyonu Mersin'de, çaldıkları sosyal medya hesaplarından yüksek kazanç vaadiyle dolandırıcılık yaptığı tespit edilen 9 kişi gözaltına alındı, 1 firari şüpheli aranıyor.
Diyarbakırlı Muhammed Yakut’un sözde ifşaları ve dikkat çeken zamanlama!
Diyarbakırlı Muhammed Yakut’un sözde ifşaları ve dikkat çeken zamanlama! Youtube kanalında çektiği videolarla ülke gündemine düşen Muhammed Yakut'un yağmadan, hırsızlığa, dolandırıcılıktan, şantaj ve tehdide kadar 14 ayrı sabıkası olduğu ortaya çıktı.
Muhammet Yakut'un 14 ayrı suçtan sabıkalı olduğu ortaya çıktı!
Muhammet Yakut'un 14 ayrı suçtan sabıkalı olduğu ortaya çıktı! Youtube’da çektiği videolarla bir anda gündeme gelen Muhammed Yakut'un sabıkasının kabarık olduğu ortaya çıktı. Yakut’un 14 farklı suçtan sabıkalı olduğu öğrenildi.
Sabaha karşı uyanan Mine Güler hayatının şokunu yaşadı!
Sabaha karşı uyanan Mine Güler hayatının şokunu yaşadı! "Düğün Dernek", "Ölümlü Dünya" ve "Kara Bela" gibi filmlerde cast direktörlüğü yapan Mine Güler’in evine uyurken hırsız girdi. Hırsız 100 bin lira değerindeki eşyayı alıp kayıplara karıştı.
İstanbul'da 4 evi soyan hırsızlar yakalandı!
İstanbul'da 4 evi soyan hırsızlar yakalandı! İstanbul'da 4 evden hırsızlık yaptığı belirlenen 2 şüpheli yakalandı.
Bulgar polis memuru İstanbul'da soyuldu!
Bulgar polis memuru İstanbul'da soyuldu! Bulgaristan'da polis memuru olan Zlatina G., turistik amaçlı geldiği Türkiye'de soyuldu.