hırsızlık

Ahmet Nur Çebi Mercedes'ini bu halde buldu
Ahmet Nur Çebi Mercedes'ini bu halde buldu Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin aracını çalanlar yakalandı.
Tom Cruise'a film gibi soygun şoku!
Tom Cruise'a film gibi soygun şoku! Hollywood yıldızı Tom Cruise'un içinde değerli eşyalarının da olduğu 140 bin dolarlık otomobili, bitim kurgu filmlerini aratmayan bir yöntemle çalındı.
Mahkeme Harika Avcı'ya ulaşamadı!
Mahkeme Harika Avcı'ya ulaşamadı! Sanatçı Harika Avcı, 2021 yılı başında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurarak, yatağının altında sakladığı 1 milyon 568 bin liranın yardımcısı Sunay Yanmaz tarafından çalındığını iddia etti.
Merhum yazarın ağabeyinden şok eden iddia!
Merhum yazarın ağabeyinden şok eden iddia! Geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden tanınmış ünlü tarihçi, araştırmacı ve yazar Ali Narçin'in ağabeyi İbrahim Narçin, kardeşinin İran asıllı arkadaşı tarafından dolandırılmaya çalışıldığını bu şahısların kardeşini öldürüp evdeki tarihi eserleri ve paraları çaldığını ileri sürdü.
55 bin liralık atı evinde sakladı, yakayı ele verdi!
55 bin liralık atı evinde sakladı, yakayı ele verdi! Amerika'da çaldığı atı bir evde saklayan hırsız, polislere yakalandı.
Esra Eron hırsızlık şoku yaşadı!
Esra Eron hırsızlık şoku yaşadı! Çeşme'de yaşayan ünlü yıldız Esra Eron'un evinin otoparkından motosikleti çalındı. Önceki gün güvenlik kamerası kayıtlarını yayınlayan Eron, hırsızların bulunmasını istedi.
1 milyonu iç edip ‘soyuldum’ dedi!
1 milyonu iç edip ‘soyuldum’ dedi! Çantasındaki 1 milyon lirayı çaldırdığını söyleyerek şikâyetçi olan İhsan Akarçeşme’nin yalanı mahkemede ortaya çıktı. 3 arkadaşını dolandırdığı anlaşılan şahıs, 5 yıla kadar hapis talebiyle yargılanacak...