hırsızlık

İstanbul'da 4 evi soyan hırsızlar yakalandı!
İstanbul'da 4 evi soyan hırsızlar yakalandı! İstanbul'da 4 evden hırsızlık yaptığı belirlenen 2 şüpheli yakalandı.
Bulgar polis memuru İstanbul'da soyuldu!
Bulgar polis memuru İstanbul'da soyuldu! Bulgaristan'da polis memuru olan Zlatina G., turistik amaçlı geldiği Türkiye'de soyuldu.
18 milyon liralık hırsızlık yapan şüpheliler yakalandı
18 milyon liralık hırsızlık yapan şüpheliler yakalandı İstanbul'da bir mücevher mağazasıyla, kuyumcudan toplam değeri yaklaşık 18 milyon lira olan altın ve pırlanta takı seti ve değerli saat çaldıkları tespit edilen 4 şüpheli yakalandı. Şüphelilerin hırsızlık yaptıkları anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.
Şok! Hırsızlardan yeni yöntem! Şimdi de rezidanslara dadandılar!
Şok! Hırsızlardan yeni yöntem! Şimdi de rezidanslara dadandılar! İstanbul'da iki eve girerek yüklü miktarda para ve elektronik eşyaları çaldıkları tespit edilen şüphelilerden Şeyma U.(21) yakalandı. Daha önceden 69 tane suç kaydı olduğu öğrenilen Şeyma U.'nun hırsızlık için girdikleri rezidansta anlar güvenlik kamerasına yansıdı.
Hülya Şenkul'un ölümüyle ilgili şok iddia!
Hülya Şenkul'un ölümüyle ilgili şok iddia! Geçen yıl vefat eden söz yazarı Hülya Şenkul’un yakınları “Türkiye Musiki Eserleri Sahipleri Meslek Birliği (MESAM) üyesi G.P., Hülya’nın parasını çaldı. Bunalıma girip hastalanan Hülya bu yüzden öldü” iddiasıyla savcılığa başvurdu.
Sırlı olayların yaşandığı evde eşyalar tek tek kayboluyor!
Sırlı olayların yaşandığı evde eşyalar tek tek kayboluyor! Eşyaların ortadan kaybolduğu evdeki gizem çözüldü...
Turist avcısı hırsızlık çetesine dair şoke eden detaylar!
Turist avcısı hırsızlık çetesine dair şoke eden detaylar! İstanbul'da taksici olduklarını söyleyerek onlarca turisti 2 milyon lira dolandıran çetenin hırsızlık yöntemine ilişkin detaylar ortaya çıktı.