hırsızlık

Derya Şensoy çok sert çıktı
Derya Şensoy çok sert çıktı Derya Şensoy önceki akşam Cihangir'de objektiflere yansıdı.
Kuzey Koreli hackerlar tam 400 milyon dolar çalmış!
Kuzey Koreli hackerlar tam 400 milyon dolar çalmış! ABD'de bulunan Blockchain analiz şirketi Chainalysis tarafından hazırlanan raporda, Kuzey Koreli hackerların 2021 yılında kripto para platformlarına yaklaşık 7 saldırı düzenleyerek 400 milyon dolar çaldığı belirtildi.
Hırsızlar hava yastıklarına dadandı!
Hırsızlar hava yastıklarına dadandı! Otomobil hırsızlarının bir dönem çalarak sattıkları radyo ve kasetçaların yerini hava yastığının aldığı ortaya çıktı.
Turgut Toplusoy'a milyon liralık tablo şoku!
Turgut Toplusoy'a milyon liralık tablo şoku! Roman Mağazalarının sahibi olan Turgut Toplusoy’un evinden 6.5 milyon lira değerindeki tarihi eser tablolar çalındı! İş insanının eski dostu Habip A., Toplusoy ve eşi evde yokken çalışanları kandırıp tabloları aldı. Olay polise yansıyınca eserler bulundu ama hırsız hâlâ kayıp!
Ayşe Tolga'nın milyonluk mücevheri buhar oldu!
Ayşe Tolga'nın milyonluk mücevheri buhar oldu! Oyuncu Ayşe Tolga, evine temizlik için gelen çalışanı tarafından soyulduğu iddiasıyla şikayetçi oldu. Kasadaki tüm mücevherlerinin ve parasının çalındığını ileri süren Ayşe Tolga, kaybının bir milyon lira olduğunu belirtti.
Bakırköy’de taksiyle ağaca çarpan genç hayatını kaybetti
Bakırköy’de taksiyle ağaca çarpan genç hayatını kaybetti Bakırköy Florya Valilik Yolu Caddesi üzerinde babasının şoför olarak çalıştığı taksiyle ağaca çarpan Can Semiz, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Semiz’in Kayseri’de bir suçtan dolayı hakkında aranma kararı olduğu iddia edildi.
Burcu Kıratlı'nın 2.5 milyonluk tektaşı çalındı
Burcu Kıratlı'nın 2.5 milyonluk tektaşı çalındı Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı'nın 2.5 milyon değerindeki evlilik yüzüğü çalındı. Çift, evlerine gelen kuaförün yaptığından şüpheleniyor.