İBB


CHP'nin İstanbul adayı yeniden Ekrem İmamoğlu oldu
CHP'nin İstanbul adayı yeniden Ekrem İmamoğlu oldu CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tanıtım Toplantısı'nda İstanbul için başkan adayı, yeniden Ekrem İmamoğlu gösterildi.
Dolandırıcıların yöntemi yine aynı: Kurumlar üzerinden 'Oltalama Saldırısı'
Dolandırıcıların yöntemi yine aynı: Kurumlar üzerinden 'Oltalama Saldırısı' 'Oltalama Saldırısı' olarak bilinen yöntemle vatandaşların e-devlet şifrelerini ele geçirmeye çalışan dolandırıcılar, İBB Mezarlıklar Daire Başkanlığı'ndan atılmış gibi görünen mesajlarla kendilerine kurban arıyor.
İBB'ye ait Beşiktaş'taki arsa 665 milyon liraya satıldı
İBB'ye ait Beşiktaş'taki arsa 665 milyon liraya satıldı İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait 2 bin 882 metrekarelik, İSPARK açık otoparkının da aktif olarak hizmet verdiği Beşiktaş'ta bulunan arsa satıldı.
Ekrem İmamoğlu'ndan 'Muharrem İnce' açıklaması
Ekrem İmamoğlu'ndan 'Muharrem İnce' açıklaması İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile görüştüğünü doğruladı.
Naci Görür'den İstanbul depremi uyarısı: "İhtimal yüzde 47'ye çıktı!"
Naci Görür'den İstanbul depremi uyarısı: "İhtimal yüzde 47'ye çıktı!" Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul'da her an deprem olma riskinin yüzde 47'ye çıktığını söyledi. İBB yetkilileri ise İstanbul'da yıkılma riski olan yapılarda yaklaşık 3 milyon kişinin yaşadığını açıkladı.
Melike Şahin: "Hedef tahtasına oturtuldum"
Melike Şahin: "Hedef tahtasına oturtuldum" Şarkıcı Melike Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen bir konsere çıkmamasına yönelik eleştirilere yanıt verdi. Olayı kendi tarafından anlatan Şahin, hedef tahtasına oturtulduğunu ifade etti, öğretmenlerden özür diledi.
İBB’den Melike Şahin açıklaması! Sahneye neden çıkmadı?
İBB’den Melike Şahin açıklaması! Sahneye neden çıkmadı? İstanbul Büyükşehir Belediyesi, şarkıcı Melike Şahin’in konsere çıkmamasıyla ilgili bir açıklama yaptı. Şarkıcının 'belediye rüzgar yüzünden riskli gördüğü' iddiasını doğrulamayan belediye, başka bir sanatçı ile öğretmenleri buluşturacağını bildirdi.