İBB


Ekrem İmamoğlu: "Depreme dayanımı 'yüzde 0' olan 318 bina tespit ettik"
Ekrem İmamoğlu: "Depreme dayanımı 'yüzde 0' olan 318 bina tespit ettik" İstanbul Kartal'da çökme riski tespit edilen binanın yıkımını takip eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, "İstanbul'da, bu arkamda gördüğünüz bina gibi, depreme dayanımı yüzde 0 olan, 318 bina tespit ettik. Ve bu 318 binayla ilgili işlem başlattık" dedi.
Ekrem İmamoğlu'ndan açık çağrı: "Açıklama yapmaya davet ediyorum"
Ekrem İmamoğlu'ndan açık çağrı: "Açıklama yapmaya davet ediyorum" İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, yüz yüze eğitim ile ilgili sosyal medyadan çağrıda bulundu.
Ekrem İmamoğlu: "Bir an önce yola çıkmak zorundayız"
Ekrem İmamoğlu: "Bir an önce yola çıkmak zorundayız" İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından İstanbul Deprem Seferberlik Planı ile duyurulan elverişli yapıların güçlendirilmesi projesine, üniversite iş birlikleri ve KİPTAŞ koordinasyonunda başlanıyor.
Ekrem İmamoğlu "İstanbul susuzluk alarmı veriyor mu?" sorusuna yanıt
Ekrem İmamoğlu "İstanbul susuzluk alarmı veriyor mu?" sorusuna yanıt İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu 545 İETT personelinin kadroya geçişi kapsamında İETT İkitelli Garajı'nda düzenlenen törene katıldı.
Ekrem İmamoğlu: "İnsanlar güven duyamadıkları için uzlaşamıyorlar"
Ekrem İmamoğlu: "İnsanlar güven duyamadıkları için uzlaşamıyorlar" İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kadıköy'de riskli bina yıkımına katıldı.
İstanbul'da deprem seferberliği başlatılıyor!
İstanbul'da deprem seferberliği başlatılıyor! İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Deprem Dirençli İstanbul İçin Seferberlik" başlıklı toplantıda konuştu. İmamoğlu, "İBB olarak inisiyatif alıyoruz, düzeni değiştiriyoruz. Her şeyi sıfırdan başlatıyoruz" dedi.
İstanbul için tsunami analizi! Mega kent sular altında mı kalacak?
İstanbul için tsunami analizi! Mega kent sular altında mı kalacak? İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Marmara Denizi ile kıyısında bulunan ilçelerde 'Tsunami Eylem Planı' kapsamında bilgilendirme panoları bulunuyor.