İBB


İBB Başkanı İmamoğlu ve 6'lı masa liderlerinden Saraçhane'de açıklamalar
İBB Başkanı İmamoğlu ve 6'lı masa liderlerinden Saraçhane'de açıklamalar İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na verilen hapis ve siyasi yasak kararının ardından Altılı Masa bugün Saraçhane'de buluştu.
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan 'İmamoğlu' açıklaması
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan 'İmamoğlu' açıklaması Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun yargılaması hakkında açıklamalarda bulundu. Bozdağ, "İmamoğlu hakkında kesinleşmiş bir hapis cezası ya da siyasi yasak yok" ifadelerini kullandı.
AKP'den Ekrem İmamoğlu açıklaması
AKP'den Ekrem İmamoğlu açıklaması İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na hapis cezası verilmesi ve siyasi yasak içeren 53. maddenin uygulanmasına AKP'den ilk yorum...
Abdullah Gül'den Ekrem İmamoğlu yorumu
Abdullah Gül'den Ekrem İmamoğlu yorumu 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na 2 yıl 7 ay hapis cezası ve siyasi yasak kararını değerlendirdi.
Ekrem İmamoğlu'na siyasi yasak!
Ekrem İmamoğlu'na siyasi yasak! İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu 2 yıl 7 ay 15 gün hapis cezası aldı. Türk Ceza Kanunu'nun 53. maddesi kapsamında İmamoğlu'na siyasi yasak da getirildi.
Hiranur Vakfı’nın kaçak yapısı mühürlendi
Hiranur Vakfı’nın kaçak yapısı mühürlendi İBB İmar Müdürlüğü ekipleri, Hiranur Vakfı’nın Sancaktepe’deki kaçak olduğu tespit edilen binasını mühürledi. 5 blok için ruhsat alan, yapı ruhsatında bloklar arasını bahçe olarak gösteren Hiranur Vakfı’nın, mevzuata aykırı bir şekilde bloklar arasına kaçak külliye inşa ettiği tespit edildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan şoförlere seslendi
Cumhurbaşkanı Erdoğan şoförlere seslendi Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda minibüs odaları başkanları ve şoförlerle bir araya geldi.