İBB


İBB Sözcüsü Murat Ongun: "Ya siyaset yapın ya da gazetecilik" Gazeteci Fuat Uğur'un "Ekrem İmamoğlu arıtma tesislerinde çalışanların paralarını ödemediği için 6 aydır çalışmalar durmuş" iddiası İBB Sözcüsü Murat Ongun'u kızdırdı.
İmamoğlu'ndan Erdoğan'a: "Bir hayranlık duygusu oluştuğunu hissediyorum" İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Maltepe Orhangazi Şehir Parkı'ndaki spor tesislerinde yenilenen tenis kortlarının açılışını gerçekleştirdi.
Osmanlı emanetleri göç mü edecek? Arkeoloji Müzeleri’nin depolarındaki eserlerden bir kısmının Atatürk Havalimanı’na taşınacağı, taşınan eserler ile İstanbul'un her iki yakasında da depo müzeler kurulacağı açıklanmıştı.
İNVESTAZ'Yİ İTİBARSIZLAŞTIRMAK İÇİN CUMHURBAŞKANI'NIN ADINI KULLANDILAR İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Tiyatrosu'ndan ihraç edilen eski bir memur olan Yunus AKGÜN’ün Azerbaycanlı şirkete karşı 'tiyatro gösterisi' başarısız oldu..
Şok!.. İBB'den hayali konserde milyonluk vurgun! İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) 2020 Yılı Denetim Komisyonu Raporu, İBB'deki vurgunu gözler önüne serdi.
Ekrem İmamoğlu'nun müdürü, BELTUR'u eşine sponsor yaptı! Bomba iddiaya göre İBB kuruluşu BELTUR A.Ş. Genel Müdürü Cenk Akın, Hıdiv Kasrı'nı modacı eşi için kapattı ve defilesinin yeme/içme sponsoru BELTUR oldu.
Ekrem İmamoğlu’dan ‘dezenfektan ihalesi’ savunması İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İçişleri Bakanlığı’nın İBB’nin, 15 bin litrelik dezenfektan alımı ihalesinde usulsüzlük yapıldığı iddiasıyla başlattığı ön inceleme kapsamında 3 Mayıs’ta yazılı savunmasını verdi.