İBB


Ekrem İmamoğlu öğleden sonrası için uyardı! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul'da etkili olan kar yağışıyla ilgili son durumu Eyüpsultan'daki Afet Koordinasyon Merkezi'nde anlattı.
İstanbul'da AVM açılış kapanış saatlerine kar düzenlemesi İstanbul'da AVM açılış ve kapanış saatleri geçici olarak değişti. İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç AVM'lerin kar yağışı nedeniyle saat 12.00'de açılıp saat 19.00'da kapanacağını açıkladı.
Ekrem İmamoğlu'ndan 6 ilçe için kritik uyarı İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, kar yağışının etkili olmasıyla kentteki son durum hakkında bilgi verdi. İmamoğlu, Anadolu Yakası'nda altı ilçeye de uyarıda bulundu..
Ekrem İmamoğlu: "Zorunlu olmadıkça yola çıkmayın" İstanbul’da beklenen kar yağışına karşı alınan önlemleri duyuran İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, vatandaşları zorunlu olmadıkça trafiğe çıkmaması konusunda uyardı.
Ekrem İmamoğlu’ndan 'Kanal İstanbul' uyarısı İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu: “Ulaşım akslarına yüzde 20 artı yük getirecek. Su ihtiyacından, kanalizasyon ihtiyacına kadar 2-2,5 milyonluk bir kent... Ki hiçbir zaman bu tür tasarımlar, çizildiği hatta kalmaz. O bir virüs gibi devam eder. Çatalca’nın güzel ormanlarına doğru girer”
İstanbul’da halk ekmeğe zam! İBB Halk Ekmek büfelerinde 1.25 liradan satışa sunulan 250 gram normal ekmek, Cuma gününden itibaren 2 TL’den satılmaya başlayacak.
İBB tarihi Botter Apartmanı için harekete geçti İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Beyoğlu'nun sembol yapılarından tarihi Botter Apartmanı'nda restorasyon başlattı. Bina, CASA Botter adıyla tasarım ve sanat merkezi olarak hizmet verecek.