iftira


Donald Trump'tan CNN'e 8,8 milyar TL'lik hakaret davası
Donald Trump'tan CNN'e 8,8 milyar TL'lik hakaret davası ABD eski başkanı Donald Trump, kendisine "ırkçı" dediği ve Hitler'le karşılaştırdığı için CNN'e 8,8 milyar TL'lik (475 milyon dolar) iftira ve hakaret davası açtı.
Derya Balta 'Eşine ihanet ediyor' iftirasını affetmedi!
Derya Balta 'Eşine ihanet ediyor' iftirasını affetmedi! Derya Balta, hakkında ‘eşine ihanet ediyor’ şeklinde çok çirkin bir iftirada bulunan ‘pablitonuz’ isimli Twitter kullanıcısını affetmedi. Balta, bu şahsı siber suçlara şikayet etti.
Behzat Uygur'un oğlunun kuryeyle kavgası kötü bitti!
Behzat Uygur'un oğlunun kuryeyle kavgası kötü bitti! Ünlü oyuncu Behzat Uygur’un kendi adını taşıyan oğlu Behzat Uygur, siparişini yanlış adrese teslim eden kuryeyle büyük bir kavga yaşadı.
Terk edilen sevgiliden akıl almaz intikam
Terk edilen sevgiliden akıl almaz intikam İstanbul'da, 28 yaşındaki bankacı Jale T., kendisinden ismini ve evliliğini gizlediğini öğrendiği 37 yaşındaki sevgilisi Mert B.'den ayrılmaya karar verince başına gelmedik kalmadı.
Johnny Depp ve Amber Heard cephesinde son gelişme
Johnny Depp ve Amber Heard cephesinde son gelişme Eski eşi Johnny Depp'in açtığı 'iftira' davasını kaybeden ve 15 milyon dolar tazminat ödemeye mahkum edilen Amber Heard, kararın çekilmesi için mahkemeye başvuruda bulundu.
Güler Sabancı 'iftira videolarıyla' ilgili harekete geçti
Güler Sabancı 'iftira videolarıyla' ilgili harekete geçti Ünlü iş insanı Güler Sabancı'nın avukatları, İstanbul Adliyesi'ne giderek Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'ne erişim engeli talebinde bulundu.
Deniz Akkaya makyözden şikayetçi oldu!
Deniz Akkaya makyözden şikayetçi oldu! Deniz Akkaya, makyöz Müberya Sağlam’dan kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle şikayetçi oldu. Savcılık, Sağlam’ın paylaşımını basit kötülemeden ibaret bulduğu için takipsizlik kararı verdi. Akkaya ise “Sağlam beni hem rencide, hem de kızım üzerinden tehdit etti” diyerek karara itirazda bulundu.