ihale


Diyanet'ten ihlas Yayın Holding'e 'ihale' pası!
Diyanet'ten ihlas Yayın Holding'e 'ihale' pası! Vatandaşa, ‘Aza tamah’ öğüdü veren Diyanet, yeni bir harcamaya daha imza attı. Başkanlık, bir eserin lüks baskısı için İhlas Gazetecilik’e 425 bin TL ödedi.
İBB’de 320 meclis üyesine imza karşılığı iPad dağıtıldı
İBB’de 320 meclis üyesine imza karşılığı iPad dağıtıldı Beşiktaş'ta bulunan Swiss Otel'in mülkiyetinin satış ihalesinde kriz çıktığını belirten Barış Yarkadaş, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'yla ilgili flaş bilgiler verdi.
Zehra Taşkesenlioğlu’nun şirketi "İBB’den 1.5 milyon liralık ihale aldı" iddiası
Zehra Taşkesenlioğlu’nun şirketi "İBB’den 1.5 milyon liralık ihale aldı" iddiası Sedat Peker’in iddiaları ile gündeme gelen Zehra Taşkesenlioğlu’nun şirketi Maya, milletvekili seçildiği 2015 öncesi ve sonrasında peş peşe İBB ve iştiraklerinin ihalelerine girip kazandı.
Togo Kuleleri için 'hurda karşılığı yıkım' ihalesi!
Togo Kuleleri için 'hurda karşılığı yıkım' ihalesi! Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB), Togo Kuleleri’nin yıkımı için ‘hurda karşılığı‘ ihale ilanı açtı.
CHP'li Mersin Büyükşehir Belediyesi’nden Serdar Akinan'a servet
CHP'li Mersin Büyükşehir Belediyesi’nden Serdar Akinan'a servet CHP'li Mersin Büyükşehir Belediyesi'nde Gazeteci Serdar Akinan'a astronomik rakamlarla ihale verildiği iddiası gündemi sarstı.
Sezen Aksu’yu “Kafasına sıkarız” diye tehdit eden Bulut’a 58 milyonluk ihale
Sezen Aksu’yu “Kafasına sıkarız” diye tehdit eden Bulut’a 58 milyonluk ihale 2018’de AKP’den milletvekili aday adayı olan Erol Bulut’un ortağı olduğu Mavi Yeşil Turizm Şirketi 10 yılda kamudan 100’ün üzerinde ihale aldı, 1 milyar lira kazandı.
İhale şantajcısı İrfan Güneş tutuklandı
İhale şantajcısı İrfan Güneş tutuklandı İhale alamayan ve adı sık sık tehdit şantajla maddi çıkar sağladığına ilişkin soruşturmalara karışan Günfalt İnşaat sahibi İrfan Güneş bu defa da haraç alamadığı iş insanının mekanını kurşunlattı. Tetikçiler ifadelerinde kendilerini İrfan Güneş’in tuttuğunu itiraf ettiler.