İrem Kutluay


İrem Kutluay annesi Demet Şener'in boyunu geçti
İrem Kutluay annesi Demet Şener'in boyunu geçti Kızı İrem Kutluay ile birlikte alışveriş merkezinde görüntülenen eski model Demet Şener,neşeli halleriyle dikkat çekti.
Demet Şener'den günlerce konuşulacak açıklamalar!
Demet Şener'den günlerce konuşulacak açıklamalar! Kısa süre önce boşandığı Cenk Küpeli'nin milyonluk Volvo marka cipini kullanmaya devam eden Demet Şener, önceki gün kızı İrem ile Bebek'teydi. Demet Şener, bu kez kiralık Audi A3 marka bir otomobille görüntülendi.
İbrahim Kutluay eşyalarını toplayıp Edvina Sponza'yı terk etti!
İbrahim Kutluay eşyalarını toplayıp Edvina Sponza'yı terk etti! Edvina Sponza uğruna eşi Demet Şener’den boşanan İbrahim Kutluay, sosyetik sevgilisine dönmemek üzere ilişkisine noktayı koydu. Kutluay, aşkının evindeki eşyalarını da topladı.
Demet Şener'den konuşulan İrem paylaşımı
Demet Şener'den konuşulan İrem paylaşımı 2019 yılında Cenk Küpeli ile nikah masasına oturan ve geçtiğimiz günlerde evliliğini noktalayan Demet Şener magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
Cenk Küpeli eşyalarını topladı
Cenk Küpeli eşyalarını topladı Geçtiğimiz günlerde Demet Şener ile aniden boşanan Cenk Küpeli, eski eşiyle yaşadığı evin önünde görüntülendi.
İbrahim Kutluay'a Demet Şener'in ani boşanması soruldu
İbrahim Kutluay'a Demet Şener'in ani boşanması soruldu Demet Şener ve Cenk Küpeli'nin boşanma haberi sonrası İbrahim Kutluay, eski eşinin İstinye'de bulunan evin kapısında görüntülendi.
Demet Şener - Cenk Küpeli evliliğini bitiren gerçek sebep ne?
Demet Şener - Cenk Küpeli evliliğini bitiren gerçek sebep ne? İki çocuğunun babası İbrahim Kutluay'la 11 yıllık evliliği 2018'de olaylı bir şekilde biten Demet Şener, 2019'da da Cenk Küpeli ile evlenmişti.