İsmail Saymaz


İsmail Saymaz'dan dikkat çeken Sedat Peker yazısı Sözcü Gazetesi yazarı İsmail Saymaz, organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in çeşitli iddialarda bulunduğu videolarının kaldırılmayacağını teyit ederken, örnek olarak, 17/25 Aralık videolarının gösterildiğini yazdı.
Necati Şaşmaz'ın şoke eden hayatı ortaya çıktı! Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz'ın eşi Negahan Kaşıkçı, açtığı boşama davasına, kendini mehdi olarak gören Şaşmaz'ın Kadiri tarikatındaki bir zikir videosunu sundu.
Kübra Par: "Bakanın programdan önce bir ricası oldu" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun katıldığı programda moderatör olarak yer alan Habertürk yazarı ve programcısı Kübra Par, yayının perde arkasını anlattı. 
Fatih Altaylı yazdı: "Kesin bilgi... Yayalım" Usta kalem Fatih Altaylı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun katıldığı canlı yayın programının arka planını yazdı.
İsmail Saymaz: "Soylu yayına polis ordusuyla geldi" Habertürk'teki program için "tarihi fırsattı" diye belirten İsmail Saymaz, "Soylu, yayına kalabalık maiyeti ve polis ordusuyla geldi. Önüne dosyaları ve notları yerleştirildi. Soylu, 15 dakikalık bir girizgah için fırsat istedi" dedi.
Barış Yarkadaş'tan Elfin Tataroğlu'na çirkin tavır KRT TV'de ekrana gelen Şimdiki Zaman programında tansiyon yükseldi.
Süleyman Soylu Habertürk canlı yayınına çıkacak Sedat Peker'in açıklamalarının ardından tartışmalar devam ederken İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bu akşam Habertürk TV'de canlı yayına katılacak.