İsmail Saymaz


Sosyal medya Veyis Ateş'in açıklamalarına itibar etmedi Dün akşam Halk TV'de İsmail Saymaz'ın sorularına yanıt veren Veyis Ateş’in açıklamaları çok sayıda kişi tarafından kabul görmedi.
Veyis Ateş Halk TV'de İsmail Saymaz'ın sorularını yanıtladı Haberturk TV'den istifa eden ekran yüzü Veyis Ateş, Sedat Peker'in açıklamalarından sonra Sezgin Baran Korkmaz ile ilişkileri ve gündeme gelen ses kayıtları ile ilgili Halk TV'de gazeteci İsmail Saymaz'ın sorularını yanıtladı.
Yılmaz Özdil’den İsmail Saymaz’ı kızdıracak paylaşım! Sözcü Gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, Veyis Ateş’in Halk TV’de İsmail Saymaz ile ekrana çıkacak olmasına tepki gösterdi.
Habertürk yönetimi Veyis Ateş'in işine son veriyor Habertürk TV program sunucusu Veyis Ateş ile ilgili karar verildi.
Sedat Peker'den İsmail Saymaz paylaşımları İddiaları ile Türkiye'nin gündemine yerleşen Sedat Peker, bu kez gazeteci İsmail Saymaz ile ilgili paylaşımlarda bulundu.
Cemal Enginyurt'tan itiraf: "Otelde kaldım, para vermedim" Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Sedat Peker’in iddialarıyla gündeme gelen Paramount Otel ile ilgili soruya yanıt verdi.
Sedat Peker'den İsmail Saymaz'a flaş yanıt Sedat Peker, Sözcü Gazetesi yazarı İsmail Saymaz'a yanıt verdi.