İsmail Saymaz


İsmail Saymaz, Uğur Dündar'dan neden özür diledi?
İsmail Saymaz, Uğur Dündar'dan neden özür diledi? KRT TV'de yayımlanan "Şimdiki Zaman" adlı programına dün akşam son kez yorumcu olarak katılan Sözcü Gazetesi yazarı İsmail Saymaz, yayında Sözcü'nün bir diğer yazarı olan tecrübeli gazeteci Uğur Dündar'dan özür diledi.
Sevilay Yılman: "Toplasan belki beni üç kere görmüştür"
Sevilay Yılman: "Toplasan belki beni üç kere görmüştür" Kara para aklama suçlamasıyla Avusturya’da tutuklanan işadamı Sezgin Baran Korkmaz’ın Habertürk’ün eski spikeri Veyis Ateş’i şantajla suçlamasıyla başlayan skandallarda, yine Habertürk’le ilgili dikkat çekici bir bilgi ortaya çıktı.
Yılmaz Özdil'in tweetleri Uğur Dündar'ı çok kızdırdı!
Yılmaz Özdil'in tweetleri Uğur Dündar'ı çok kızdırdı! Sözcü Gazetesi yazarları Yılmaz Özdil ile Uğur Dündar arasında gerginlik yaşandı. Yılmaz, Özdil'in Sezgin Baran Korkmaz'la ilgili attığı ARTI 1 imalı tweet, usta gazeteci Uğur Dündar'ı çıldırttı.
Yılmaz Özdil’den İsmail Saymaz’a ‘Veyis Ateş’li’ gönderme!
Yılmaz Özdil’den İsmail Saymaz’a ‘Veyis Ateş’li’ gönderme! Veyis Ateş’in açıklamalarıyla ilgili Sözcü Gazetesi’ndeki köşesinde “Ben ikna olmadım” ifadelerini kullanan İsmail Saymaz’a, Yılmaz Özdil’den çarpıcı bir yorum geldi.
İsmail Saymaz'dan Veyis Ateş yorumu
İsmail Saymaz'dan Veyis Ateş yorumu Sözcü Gazetesi yazarı İsmail Saymaz, Sezgin Baran Korkmaz'dan 10 milyon Euro istediği belirtilen Veyis Ateş’in cuma günü kendisiyle yaptığı yayına ilişkin olarak, “Ben ikna olmadım” yorumunda bulundu.
Sosyal medya Veyis Ateş'in açıklamalarına itibar etmedi
Sosyal medya Veyis Ateş'in açıklamalarına itibar etmedi Dün akşam Halk TV'de İsmail Saymaz'ın sorularına yanıt veren Veyis Ateş’in açıklamaları çok sayıda kişi tarafından kabul görmedi.
Veyis Ateş Halk TV'de İsmail Saymaz'ın sorularını yanıtladı
Veyis Ateş Halk TV'de İsmail Saymaz'ın sorularını yanıtladı Haberturk TV'den istifa eden ekran yüzü Veyis Ateş, Sedat Peker'in açıklamalarından sonra Sezgin Baran Korkmaz ile ilişkileri ve gündeme gelen ses kayıtları ile ilgili Halk TV'de gazeteci İsmail Saymaz'ın sorularını yanıtladı.