İsmail Saymaz


Ekrem İmamoğlu için suikast ihbarı İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na suikast yapılacağı bilgisi üzerine İçişleri Bakanlığı, İmamoğlu'nun koruma ekibini uyardı. Sözcü Gazetesi yazarı İsmail Saymaz'a konuşan bir bakanlık yetkilisi "İstihbarat geldi, uyardık" dedi.
İsmail Saymaz'dan Fahrettin Koca'ya tepki Sözcü yazarı İsmail Saymaz, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın Corona virüs verilerinin tamamını açıklamaya karar verdiklerini söylemesine "56 günde ne değişti?" sözleriyle tepki gösterdi.
Uşşaki tarikatı liderinin skandal mesajları ortaya çıktı Sözcü Gazetesi yazarı İsmail Saymaz, 12 yaşındaki kız çocuğuna istismardan tutuklanan Uşşaki Tarikatı lideri Fatih Nurullah takma adlı Eyüp Fatih Şağban'ın skandal WhatsApp konuşmalarını yazdı.
İsmail Saymaz iktidara yakın medyaya yüklendi Medyanın Berat Albayrak'ın istifa haberini vermemesi üzerine Sözcü gazetesi yazarı İsmail Saymaz "ülkede olan bir çok şeyin sorumlusu taraflı davranan medyadır" dedi.
Müftülükte cinsel istismar! Çorum’un Kargı İlçesi, aylardır müftülükte meydana gelen cinsel istismarı konuşuyor.
Özlem Gürses test sonucunu beklemeden yayına çıktı! Halk TV'de Özlem Gürses, Covid-19 testinin sonucunu beklemeden stüdyoda canlı yayına çıktığını söyleyince stüdyodakiler şaşkınlıklarını gizleyemedi.
İsmail Saymaz'dan iktidara Bekir Coşkun tepkisi Sözcü Gazetesi yazarı İsmail Saymaz, bugünkü yazısında 'Cumhuriyet ve Atatürk düşmanları, tarikat liderleri, aşiret ağaları ve Suudi kralı için yayınlanan taziye, Bekir Coşkun’dan esirgendi' ifadelerini kullandı.