Sözcü Televizyonu canlı yayınında olay kavga: "Bir saattir konuşulur mu lan!"

Sözcü TV'de yayınlanan "Sokağın Sözü" programına Sözcü yazarı, gazeteci İsmail Saymaz ile hukukçu Ersan Şen konuk oldu. Programda bir süre sonra Saymaz ile Şen arasında gerginlik çıktı.

Sözcü Televizyonu canlı yayınında olay kavga: "Bir saattir konuşulur mu lan!"

Ersan Şen, programda, "Bana söz verecek misiniz, yoksa yayından çıkayım mı? Bir saattir konuşuyorsun İsmail. Tam bir saattir ya. Neyse, konuşun ya, umrumda değil" dedi.

Bunun üzerine, programın sunucusu Serap Belovacıklı ve Saymaz, Şen'e, "Hocam size süre verdik, siz istemediniz" yanıtı verdi.

Şen ise Saymaz'a, "Tamam da İsmail, üç dakikada bitir kardeşim. Bir saattir konuşulur mu lan! El insaf ya!" diye çıkıştı.


 

Bunun üzerine Saymaz, "Hocam sizden rica ediyorum, bir daha benimle böyle konuşmayın. Yaşınıza, sıfatınıza hürmetim var. Benimle bir daha böyle konuşursanız üslubumu değiştiririm. Üslupsuzluk yaparım. Saygısızlığı sürdürürseniz benden ağır cevap alırsınız" diyerek Şen'e tepki gösterdi.

Saymaz konuştuğu sırada Şen'in de sürekli araya girmesi üzerine, programın sunucusu Serap Belovacılıklı, "Bir araya gidelim. Aranın ardından devam edeceğiz" diyerek, yayına ara verdi.