Jessica May


Jessica May setlere dönüyor
Jessica May setlere dönüyor Son olarak Kapadokya’nın büyülü atmosferinde çekilen "Maria Ve Mustafa" dizisinde başrol oynayan Brezilyalı oyuncu Jessica May, setlere dönüyor.
Jessica May Brezilya'da Türk adetlerini yaşatıyor
Jessica May Brezilya'da Türk adetlerini yaşatıyor Son olarak "Maria ile Mustafa" dizisinde rol alan oyuncu Jessica May, Türk adetlerini memleketi Brezilya'da yaşatıyor.
Jessica May ve Özge Ulusoy'dan dikkat çeken poz
Jessica May ve Özge Ulusoy'dan dikkat çeken poz Özge Ulusoy ve Jessica May, Kapadokya’da gerçekleşen Dosso Dossi Fashion Show’un 2021 Sonbahar-Kış sezonu defilesini fırsata çevirdi.
Salda defilesi 50 ülkede yayınlanacak
Salda defilesi 50 ülkede yayınlanacak Dosso Dossi Fashion Show, 2021 sonbahar-kış sezonu dijital platform defilesini Salda Gölü'nde gerçekleştirecek.
Jessica May'den Türk vatandaşlığı için geri sayım
Jessica May'den Türk vatandaşlığı için geri sayım Geçtiğimiz Temmuz'da Türk vatandaşlığına hak kazanan oyuncu Jessica May, önceki gün eşi Hüseyin Kara ile Akmerkez'de objektiflere yansıdı.
Köpeğini ameliyat ettiren Jessica May'in endişeli bekleyişi
Köpeğini ameliyat ettiren Jessica May'in endişeli bekleyişi Türk vatandaşlığına başvuran Brezilyalı oyuncu Jessica May, geçtiğimiz günlerde eşi Hüseyin Kara'nın ailesinin yaşadığı Rize'ye gitti.
Jessica May'ın yürek burkan çocukluk travması
Jessica May'ın yürek burkan çocukluk travması Güzel oyuncu Jessica May, çocukluk yıllarında başından geçen korku dolu olayı anlattı.