Kadir İnanır


Sağlığına kavuşan Kadir İnanır setlere döndü
Sağlığına kavuşan Kadir İnanır setlere döndü Geçtiğimiz aylarda beyin damarında pıhtı oluşması nedeniyle Muğla'da bir hastaneye kaldırılarak ameliyat olan Yeşilçam'ın usta ismi Kadir İnanır, sağlığına kavuştu.
Kadir İnanır: "İyiyim, her şey yolunda"
Kadir İnanır: "İyiyim, her şey yolunda" Geçtiğimiz aylarda beyin damarında pıhtı oluşması nedeniyle Muğla'da bir hastaneye kaldırılarak ameliyat olan Yeşilçam'ın usta ismi Kadir İnanır, sağlığına kavuştu.
Kadir İnanır hastaneden taburcu oldu
Kadir İnanır hastaneden taburcu oldu Muğla'nın Ortaca ilçesinde 20 Kasım'da aniden rahatsızlanan Kadir İnanır, Denizli Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Beyin damarına pıhtı attığı tespit edilen İnanır, acilen ameliyata alınmıştı. 22 gündür gözetim altına tutulan usta oyuncu, dün taburcu edildi.
Kadir İnanır'dan haber var!
Kadir İnanır'dan haber var! Muğla'da evinde geçirdiği rahatsızlık sonrası Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılan ve sağlık durumu iyiye giden Kadir İnanır'dan ilk fotoğraf geldi.
Kadir İnanır'ın sağlık durumu iyiye gidiyor
Kadir İnanır'ın sağlık durumu iyiye gidiyor Cumartesi günü aniden fenalaşan Kadir İnanır, Muğla'dan ambulansla Denizli'ye getirilmişti. Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edilen 72 yaşındaki usta sanatçı, bir gün sonra da aniden beyin kanaması geçirmişti.
Jülide Kural'dan son dakika Kadir İnanır açıklaması
Jülide Kural'dan son dakika Kadir İnanır açıklaması Cumartesi günü aniden fenalaşan Kadir İnanır, Muğla'dan ambulansla Denizli'ye getirilmişti. Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edilen 72 yaşındaki usta sanatçı , burada tedavi altına alınmıştı. İki gündür doktor gözetiminde olan İnanır, dün operasyon geçirdi.
Kadir İnanır'ın sağlık durumuna ilişkin hastaneden açıklama
Kadir İnanır'ın sağlık durumuna ilişkin hastaneden açıklama Aniden rahatsızlanan ve felç kalma tehlikesi bulunan 72 yaşındaki ünlü oyuncu Kadir İnanır, tedavi altına alındı.