Kemal Gülman


Feryal Gülman: "Eşim, yasak aşkını Türkiye'nin gözü önünde yaşıyor"
Feryal Gülman: "Eşim, yasak aşkını Türkiye'nin gözü önünde yaşıyor" Geçtiğimiz ay sonuçlanan ve mahkemenin 60 milyon lira tazminat ödemeye mahkum ettiği Kemal Gülman ile Feryal Gülman arasında sular durulmuyor.
Kemal - Feryal Gülman gerçeği herkesi şaşırttı!
Kemal - Feryal Gülman gerçeği herkesi şaşırttı! 28 yıllık eşi Feryal Gülman'ın kendisine 'zina' nedeniyle 8 yıl önce açtığı boşanma davası geçen ay sonuçlanan 89 yaşındaki Kemal Gülman, 31 yaşındaki sevgilisi Eda Cideli ile önceki gün yine magazin basınındaydı...
Kemal Gülman'ın 60 milyon liralık sessizliği
Kemal Gülman'ın 60 milyon liralık sessizliği Feryal Gülman’a ayrılık tazminatı olarak 60 milyon lira ödeyen Kemal Gülman, sevgilisiyle havalimanında gazetecilere yakalandı. Gülman, tazminat sorularına, “Hiçbir şey söylemeyeceğim” dedi.
Feryal Gülman: "Mal paylaşımına gideceğiz"
Feryal Gülman: "Mal paylaşımına gideceğiz" Feryal Gülman ile Kemal Gülman’ın sekiz yıldır süren boşanma davası sonunda sonuçlandı. Mahkeme, Feryal Gülman’ın ‘zina’ nedeniyle açtığı boşanma davasını karara bağladı.
Feryal Gülman ile Kemal Gülman boşandı
Feryal Gülman ile Kemal Gülman boşandı 2013 yılından beri boşanma davaları devam eden iş insanı Kemal Gülman ve Feryal Gülman evliliklerini resmen bitirdi.
Feryal Gülman uçakta karşılaştığı Kemal Gülman'ı bombaladı!
Feryal Gülman uçakta karşılaştığı Kemal Gülman'ı bombaladı! Feryal Gülman oğlu Aslan Kemal’in babası Kemal Gülman’a 2013’te boşanma davası açmıştı. Eşini ihanetle suçlamış, yüklü bir tazminat talep etmişti. Ne var ki hâlâ boşanamadılar.
Kemal Gülman ve genç aşkı Feryal Gülman'la karşılaşınca şoke oldu!
Kemal Gülman ve genç aşkı Feryal Gülman'la karşılaşınca şoke oldu! Kemal Gülman ile sevgilisi Eda Cideli, iş insanının boşanma aşamasındaki eşi Feryal Gülman'la pişti oldu. Önceki gün sevgilisiyle Fransa'nın Nice şehrine seyahat ederken Feryal Gülman ile aynı uçakta denk gelen Cideli, iniş sonrası sorulardan kaçtı.