Kim Kardashian


Kendall Jenner sosyal medyada içini döktü Ablası Kim Kardashian'ın giyim markası için verdiği pozlarla gündemde olan Kendall Jenner, sahip olduğu üne ve kazanca rağmen kötü günler geçirdiğini söyledi.
Kim Kardashian 'boşanma partisi' için özel ada tutacak Kanye West ile boşanma aşamasında olduğu konuşulan Kim Kardashian'ın mahkeme kararı sonrası boşanma partisi düzenleyeceği öne sürüldü.
Jelena Karleusa'dan Kim Kardashian'a hırsızlık suçlaması! Vamp yıldız Kim Kardashian'ın yeni parfümünün tanıtımında giydiği tulum tartışma konusu oldu.
Kim Kardashian’dan boşanma iddiaları sonrası paylaşım Kim Kardashian, eşi Kanye West'ten boşanacağı iddiaları sonrası sosyal medyadaki sessizliğine son verdi.
Kim Kardashian ile Kanye West evleri ayırdı Evliliklerinde çalkantılı döneme gören Kim Kardashian ve Kanye West cephesinden gelen son haberler, evliliklerinin fiilen bittiği yönünde. Çift boşanma başvurusu yapmasa da bir süredir ayrı evlerde yaşıyor.
Hande Yener'i Kim Kardashian sandılar! Bir süredir Antalya'da tatilini sürdüren Hande Yener'in son fotoğrafı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.
Deniz Çakır: "Ben sunucunun üslubunu eleştirdim" Ünlü oyuncu Deniz Çakır, bir mekana girerken UçanKuş TV’nin objektiflerine takıldı.