Kim Kardashian


Kim Kardashian artık West soyadını taşımak istemiyor
Kim Kardashian artık West soyadını taşımak istemiyor Kim Kardashian, Kanye'nin kendisine geri dönmesi için yalvarmasından birkaç saat sonra yasal olarak bekâr olmak ve kızlık soyadını geri almak için başvuruda bulundu.
Kanye West 22 yaşındaki model sevgilisiyle görüntülendi
Kanye West 22 yaşındaki model sevgilisiyle görüntülendi Kim Kardashian ile ayrılık sürecinde olan dünyaca ünlü R&B yıldızı Kanye west, yeni bir aşka yelken açtı. Boşanma arifesindeki ünlü isim 22 yaşındaki model Vinetria ile birlikte görüntülendi.
Kanye West, Kim Kardashian'ı Instagram'da takipten çıkardı
Kanye West, Kim Kardashian'ı Instagram'da takipten çıkardı Kim Kardashian'ın Pete Davidson ile ilişki haberleri basına yansıdıktan sonra West'ten yeni bir hamle daha geldi. Ayrılmaya karar verdiği karısını Instagram'da takipten çıkardı.
Ayrılık sonrası 60 milyon dolarlık ev Kim Kardashian'a kaldı
Ayrılık sonrası 60 milyon dolarlık ev Kim Kardashian'a kaldı Gösteri dünyasının ünlü çifti geçtiğimiz aylarda ayrılık haberleriyle gündeme gelirken şimdi de ayrılık sonrası mülk paylaşımı ile dikkat çekiyor.
Kim Kardashian ve Kanye West boşanmayı askıya aldı
Kim Kardashian ve Kanye West boşanmayı askıya aldı 2014 yılında nikah masasına oturan ve boşanma aşamasında olan 40 yaşındaki Kim Kardashian ile 44 yaşındaki Kanye West ile ilgili sürpriz bir iddia ortaya atıldı.
Kim Kardashian Met Gala’daki saçı için 10 bin dolar ödedi
Kim Kardashian Met Gala’daki saçı için 10 bin dolar ödedi Kim Kardashian'ın Met Gala 2021 için yaptırdığı saçı 10 bin dolara mal oldu. Yıldızın stilisti, Kardashian'ın maske takarak yüzünü gizlemesine rağmen makyajlı olduğunu da belirtti.
Kanye West, Kim Kardashian'ı ünlü bir şarkıcıyla aldatmış
Kanye West, Kim Kardashian'ı ünlü bir şarkıcıyla aldatmış Bir süredir boşanma arifesinde olan Kanye West ve Kim Kardashian ile ilgili çok konuşulacak bir iddia daha ortaya atıldı. Çifte yakın bir kaynak, West'in Kardashian'ı dünyaca ünlü bir şarkıcıyla aldattığını öne sürdü.