Kim Kardashian


Kim Kardashian'dan eski sevgilisi Pete Davidson hakkında flaş sözler
Kim Kardashian'dan eski sevgilisi Pete Davidson hakkında flaş sözler "Keeping Up with the Kardashians" isimli reality şov programıyla tanınan Kim Kardashian, yeni projesi ve yakın zamanda ayrıldığı eski sevgilisi hakkında konuştu.
Kim Kardashian - Pete Davidson aşkı neden bir anda bitti?
Kim Kardashian - Pete Davidson aşkı neden bir anda bitti? Reality show yıldızı Kim Kardashian ile komedyen Pete Davidson'ın birlikteliği sona erdi.
Kim Kardashian ikonik elbiseye zarar mı verdi?
Kim Kardashian ikonik elbiseye zarar mı verdi? Kim Kardashian, 2022 MET Gala'ya Marilyn Monroe'nun ikonik elbisesiyle katılmış ve kıyafete zarar verdiği ileri sürülmüştü.
Kraliçe Elizabeth'den Kim Kardashian'a ret
Kraliçe Elizabeth'den Kim Kardashian'a ret Kim Kardashian ve Pete Davidson çifti, Kraliçe Elizabeth'in tahttaki 70. yılına özel yapılan törene katılmak için başvuru yaptı. Ancak, Kim Kardashian ve Pete Davidson çiftinin bu talebi reddedildi.
Kim Kardashian Kanye West nedeniyle ailesinden özür diledi
Kim Kardashian Kanye West nedeniyle ailesinden özür diledi Kim Kardashian ile rapçi Kanye West, 8 yıllık evliliklerini resmi olarak geçtiğimiz Mart ayında bitirmişti.
Ölüm tehditleri alan Kim Kardashian’dan uzaklaştırma emri
Ölüm tehditleri alan Kim Kardashian’dan uzaklaştırma emri Reality şov yıldızı ve girişimci Kim Kardashian, "ofislerini bombalamak ve ailesini öldürmekle tehdit eden" şahıs hakkında uzaklaştırma emri çıkardı.
Kim Kardashian Marilyn Monroe'nun ikonik kıyafetini giydi
Kim Kardashian Marilyn Monroe'nun ikonik kıyafetini giydi New York Metropolitan Müzesi’nin her yıl düzenlediği ‘Met Gala’ya Kim Kardashian damga vurdu.