Kim Kardashian


Kim Kardashian ile Kanye West sonunda boşandı!
Kim Kardashian ile Kanye West sonunda boşandı! 2014 yılında dünyaevine giren Kim Kardashian ile Kanye West'in boşanma davası dün görüldü. Kardashian ve West, 8 yıllık evliliklerini noktaladı.
Kim Kardashian jet aldı
Kim Kardashian jet aldı ABD'li milyarder kozmetik ve iç giyim patronu 41 yaşındaki Kim Kardashian, kendisine yeni bir jet aldı.
Kanye West, Kim Kardashian'ın boşanma talebine karşı çıktı
Kanye West, Kim Kardashian'ın boşanma talebine karşı çıktı Gösteri dünyasının ünlü çifti Kim Kardashian ve Kanye West bir süredir ayrı yaşıyorlar. Kardashian boşanma sürecinde ilerlemeye çalışırken West'ten ret almaya devam ediyor.
Kanye West'i şaşırtan Türkçe yorumlar
Kanye West'i şaşırtan Türkçe yorumlar Dünyaca ünlü rapçi Kanye West, Türk takipçilerinin yorumlarını Instagram'dan paylaştı.
Instagram'da milyonlar onları takip ediyor
Instagram'da milyonlar onları takip ediyor Kim Kardashian, Kendall Jenner ve aileleri Instagram'da 1.2 milyardan fazla takipçi topladı. İşte zirvede olan isimler...
Instagram'ın en çok kazanan ünlüleri belli oldu
Instagram'ın en çok kazanan ünlüleri belli oldu Instagram'da en çok kazanan ünlüleri düşününce aklımıza ilk olarak Kylie Jenner geliyor. Ancak bu sene en çok kazan kişi Kylie Jenner değil. Sosyal pazarlama şirketi Hopper, Instagram'ın en zengin ünlülerini bir araya getirdi.
Kim Kardashian artık West soyadını taşımak istemiyor
Kim Kardashian artık West soyadını taşımak istemiyor Kim Kardashian, Kanye'nin kendisine geri dönmesi için yalvarmasından birkaç saat sonra yasal olarak bekâr olmak ve kızlık soyadını geri almak için başvuruda bulundu.