Kim Kardashian


Kanye West'in serveti 6.6 milyar dolar ABD’de şov yıldızı Kim Kardashian ile boşanma aşamasında olan ünlü rap şarkıcısı Kanye West, bu dönemde servetini daha da büyüttü.
Hazal Kaya'dan olumsuz yorumlara Kim Kardashian formülü Oyuncu Hazal Kaya, şarkıcı Zeynep Bastık'ın dijitalde yayımlanan programına katıldı.
Kim Kardashian Kanye West’e boşanma davası açtı Kim Kardashian ve Kanye West'in 7 yıllık evliliği sona eriyor. Kardashian'ın avukatı aracılığıyla boşanma davası açtığı belgeler ortaya çıktı.
Ronaldo konuşulacak bir rekora imza attı Instagram, en çok takipçisi olan hesapları açıkladı. Instagram'ın kendi hesabı 385 milyon takipçiyle zirvede. En çok takip edilen kişi ise 258 milyon kişi ile ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo oldu.
Kendall Jenner sosyal medyada içini döktü Ablası Kim Kardashian'ın giyim markası için verdiği pozlarla gündemde olan Kendall Jenner, sahip olduğu üne ve kazanca rağmen kötü günler geçirdiğini söyledi.
Kim Kardashian 'boşanma partisi' için özel ada tutacak Kanye West ile boşanma aşamasında olduğu konuşulan Kim Kardashian'ın mahkeme kararı sonrası boşanma partisi düzenleyeceği öne sürüldü.
Jelena Karleusa'dan Kim Kardashian'a hırsızlık suçlaması! Vamp yıldız Kim Kardashian'ın yeni parfümünün tanıtımında giydiği tulum tartışma konusu oldu.