Kim Kardashian

Kim Kardashian Met Gala’daki saçı için 10 bin dolar ödedi
Kim Kardashian Met Gala’daki saçı için 10 bin dolar ödedi Kim Kardashian'ın Met Gala 2021 için yaptırdığı saçı 10 bin dolara mal oldu. Yıldızın stilisti, Kardashian'ın maske takarak yüzünü gizlemesine rağmen makyajlı olduğunu da belirtti.
Kanye West, Kim Kardashian'ı ünlü bir şarkıcıyla aldatmış
Kanye West, Kim Kardashian'ı ünlü bir şarkıcıyla aldatmış Bir süredir boşanma arifesinde olan Kanye West ve Kim Kardashian ile ilgili çok konuşulacak bir iddia daha ortaya atıldı. Çifte yakın bir kaynak, West'in Kardashian'ı dünyaca ünlü bir şarkıcıyla aldattığını öne sürdü.
Kim Kardashian hukuk sınavını geçemedi
Kim Kardashian hukuk sınavını geçemedi Kim Kardashian, 2019 yılında avukat olma hedefi olduğunu açıklamış ancak bunun için hukuk fakültesine gitmeyeceğini söylemişti.
Kanye West ve Irina Shayk aşk mı yaşıyor?
Kanye West ve Irina Shayk aşk mı yaşıyor? Kanye West ve Irina Shayk hakkında flörtleşmeye başladıkları iddiası ortaya atıldı. Kim Kardashian'ın bu konu hakkında ne diyeceği ise şimdiden merak konusu oldu.
Kim Kardashian henüz yeni bir aşk için hazır değil
Kim Kardashian henüz yeni bir aşk için hazır değil Kanye West ile boşanma kararı alan Kardashian'a yakın bir kaynak, ünlü ismin henüz yeni birileriyle görüşmek için kendisini hazır hissetmediğini söyledi.
Kim Kardashian boşanma aşamasında sevgili yaptı
Kim Kardashian boşanma aşamasında sevgili yaptı Dört çocuğunun babası, rap şarkıcısı Kanye West ile boşanma aşamasında olan Kim Kardashian hakkında yeni aşk iddiası ortaya atıldı.
Kim Kardashian’dan skandal mesaj!
Kim Kardashian’dan skandal mesaj! 2007 yılında internete sızan skandal kaseti sayesinde meşhur olan ve ailesiyle birlikte yaşadıklarını "reality şov programlarında" gözler önüne seren vamp TV yıldızı Kim Kardashian skandal bir mesaj atarak Joe Biden'a teşekkür etti.