Kırmızı Kedi


Kırmızı Kedi İzmir İstinyePark Mağazası ziyaretçi rekoru kırıyor
Kırmızı Kedi İzmir İstinyePark Mağazası ziyaretçi rekoru kırıyor Geniş ürün yelpazesi ve en cazip fiyatlarla İzmir İstinyePark AVM'de açılan Kırmızı Kedi Mağazası kitapseverlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.
OdaTV'den Kaan Çağlayangöl Sacit Aslan'ın yeni kitabını yorumladı
OdaTV'den Kaan Çağlayangöl Sacit Aslan'ın yeni kitabını yorumladı OdaTV'den Kaan Çağlayangöl yeni yazısında “Bir Masalda İki Kral Olmaz” Sacit Aslan'ın yeni kitabını yorumladı.
Emin Çölaşan Sacit Aslan'ın yeni kitabı Bir Masalda İki Kral Olmaz'ı yorumladı
Emin Çölaşan Sacit Aslan'ın yeni kitabı Bir Masalda İki Kral Olmaz'ı yorumladı "... Eğer o gece aleminde isim yapmak ve ün kazanmak isteyen bir ‘sanatçı' iseniz önce Fahrettin Aslan'ın beğenisinden ve tezgahından geçmek zorunda idiniz. Bunun istisnası yoktu."
Aytunç Erkin yazdı: "Maksim’de puro içen şeyh kim?"
Aytunç Erkin yazdı: "Maksim’de puro içen şeyh kim?" Sözcü Gazetesi yazarı Aytunç Erkin: "Hafta sonu Fahrettin Aslan’ın oğlu Sacit Aslan’ın “Bir Masada İki Kral Olmaz/Kırmızı Kedi Yayınevi” kitabını okudum. 180 sayfada, iş, sanat, siyaset, kabadayı dünyasındaki aktörlerine ve ‘sır’ ilişkilere tanık oldum. "
Kırmızı Kedi Mağazası İzmir İstinyePark'ta açıldı!
Kırmızı Kedi Mağazası İzmir İstinyePark'ta açıldı! Kırmızı Kedi Mağazası İzmir İstinyePark'ta açıldı!
Sacit Aslan'dan yeni kitap müjdesi: "Bir Masalda İki Kral Olmaz"
Sacit Aslan'dan yeni kitap müjdesi: "Bir Masalda İki Kral Olmaz" Sacit Aslan'ın Kırmızı Kedi'den çıkan yeni kitabı "Bir Masalda İki Kral Olmaz" okurların beğenilerine sunuldu.