Kırmızı Oda


Kırmızı Oda dizisinin ikinci sezon çekimleri başladı OGM Pictures’ın yapımını üstlendiği ve "Kırmızı Oda", merakla beklenen ikinci sezonu için çekimlere başladı.
Kırmızı Oda dizisinde flaş gelişme "Kırmızı Oda" ikinci sezonuna iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği dizi geçen sezon cuma akşamları seyirciyi ekran başına toplamıştı.
Erkan Petekkaya'nın polisiye hazırlığı Son olarak "Kırmızı Oda" dizisinde hayat verdiği 'Sadi' karakteriyle beğeni toplayan Erkan Petekkaya geçen aylarda O3 Medya ile anlaşmıştı.
Cemre Melis Çınar'dan hüzünlendiren veda TRT’nin cumartesi akşamlarına damgasını vuran dizisi Gönül Dağı’nın çekimleri ay sonunda başlıyor. 31. bölümüyle kaldığı yerden devam edecek olan dizide bir ayrılık yaşandı.
Baran Can Erarslan: "Herkes beni kekeme sanıyor" "Kırmızı Oda" dizisinde canlandırdığı 'Hüseyin' rolüyle geniş kitlelerce tanınan başarılı tiyatro sanatçısı Baran Can Erarslan, bilinmeyenlerini anlattı.
Erkan Petekkaya yeni dizi hazırlığında Son olarak "Kırmızı Oda" dizisinde hayat verdiği 'Delikanlı Sadi' karakteriyle ekrana gelen Erkan Petekkaya yeni dizi çekeceğini açıklamıştı.
Aslıhan Gürbüz'den konuşulacak haber Son olarak "Kırmızı Oda" dizisinde canlandırdığı 'Kumru' rolüyle büyük beğeni toplayan Aslıhan Gürbüz, şu sıralar yepyeni bir hazırlığın içinde...