Kırmızı Oda


Melisa Sözen'in 'Kırmızı Oda' yorgunluğu "Kırmızı Oda"da oynadığı 'Alya' karakteriyle izleyiciyi etkisi altına alan Melisa Sözen yeni proje öncesi dinlenmek istediğini açıkladı.
Hande Doğandemir'den sürpriz karar Son olarak "Kırmızı Oda" dizisiyle ekrana gelen beğenilen oyuncu Hande Doğandemir çok sürpriz bir karar aldı.
Melisa Sözen "Kırmızı Oda"ya veda ediyor! OGM Medya imzalı tv8'in kısa sürede fenomen olan dizisi "Kırmızı Oda"nın bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde önemli bir ayrılık yaşanacak.
Demet Akbağ ve Evrim Alasya'yı buluşturan proje! Yılların oyuncusu Demet Akbağ ve son olarak "Kırmızı Oda" dizisinde canlandırdığı 'Meliha' rolüyle gönüllerde taht kuran Evrim Alasya'yı buluşturan İrfan Şahin imzalı 'Akrep' dizisinin kanalı Star Tv oldu.
Cemre Melis Çınar konuşulan rolünü anlattı "Kırmızı Oda"da 'Alya'nın annesi 'Süreyya'ya hayat veren Cemre Melis Çınar performansıyla kendisine hayran bırakmıştı.
"Kırmızı Oda"nın 'Tuna'sı merak edilenlerini anlattı Bu yıl hem 8. Boğaziçi Film Festivali'nde hem de 57. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde 'En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'ne layık görülen başarılı oyuncu Gülçin Kültür Şahin'i milyonlar "Kırmızı Oda" dizisinde hayat verdiği "Tuna" karakteriyle tanıdı.
Binnur Kaya'dan duygulandıran veda paylaşımı TV8'in sevilen dizisi "Kırmızı Oda", dün akşam 10. bölümüyle ekrana geldi.