Kırmızı Oda


Binnur Kaya komediye geri mi dönüyor?
Binnur Kaya komediye geri mi dönüyor? Son olarak "Doktor Hanım" rolüyle ekrana gelen Binnur Kaya, yeni bir projeyle izleyici karşısına çıkacak.
Çağatay Ulusoy'un yeni dizisine bomba transfer!
Çağatay Ulusoy'un yeni dizisine bomba transfer! Çağatay Ulusoy'un başrolünü oynadığı "Terzi" dizisine flaş bir oyuncu transfer oldu.
Gülseren Budayıcıoğlu'ndan flaş Binnur Kaya yorumu
Gülseren Budayıcıoğlu'ndan flaş Binnur Kaya yorumu Dr. Gülseren Budayıcıoğlu, final yapan "Kırmızı Oda" dizisinde rol alan Binnur Kaya hakkında konuşulacak yorumlarda bulundu.
Oyuncu Levent Özdilek'ten son dakika haberi
Oyuncu Levent Özdilek'ten son dakika haberi Son olarak "Kırmızı Oda" dizisinde konuk oyuncu olarak rol alan usta tiyatro ve seslendirme sanatçısı Levent Özdilek'ten son dakika haberi geldi.
"Kırmızı Oda" dizisine hırsızlık davası
"Kırmızı Oda" dizisine hırsızlık davası 61. bölümde final yapan Kırmızı Oda dizisine hırsızlık davası açıldı. İranlı yazar Shahzade N. İgual, dizinin 35. bölümden itibaren yayınlanan İranlı Mitra’nın 8 bölümlük hikâyesinin kendi hayat hikayesini anlattığı “Tahran’ın Kırmızı Sirenleri” adlı kitabından alındığını öne sürdü.
Melisa Sözen'e milyonluk piyango vurdu!
Melisa Sözen'e milyonluk piyango vurdu! Duru güzelliğiyle tanınan Melisa Sözen, Avrupa'da çok satan ve sevilen bir krem markasının yüzü oldu.
Binnur Kaya'dan herkesi üzen erken veda
Binnur Kaya'dan herkesi üzen erken veda İki sezondur 'Kırmızı Oda' dizisinde 'Doktor Hanım' karakteriyle ekrana gelen Binnur Kaya, herkesi hüzne boğan bir veda mesajı paylaştı.