kurtarılma


Metroda can pazarı! Bir anda raylara düştü
Metroda can pazarı! Bir anda raylara düştü Ankara'da metro istasyonunda meydana gelen olayda bir kadın bir anda raylara düştü. Baygınlık geçirdiği belirlenen kadın diğer yolcular tarafından kurtarıldı.
Halkalı Gümrük Müdürlüğü sele teslim oldu
Halkalı Gümrük Müdürlüğü sele teslim oldu İstanbul Halkalı Gümrüğü'nde sel suları nedeniyle mahsur kalanlar için kurtarma operasyon düzenlendi.
Bodrum açıklarında 42 kaçak göçmen kurtarıldı
Bodrum açıklarında 42 kaçak göçmen kurtarıldı Muğla'nın Bodrum ilçesinde Yunanistan unsurlarınca Türk karasularına geri itilen 42 kaçak göçmen, Sahil Güvenlik Komutanlığı ekiplerince kurtarıldı.
Kuşadası'nda 30 kaçak göçmen kurtarıldı
Kuşadası'nda 30 kaçak göçmen kurtarıldı Aydın'ın Kuşadası ilçesi Tavşan Adası'nda 30 kaçak göçmen kurtarıldı.
Bayrampaşa'da iş merkezinde yangın çıktı!
Bayrampaşa'da iş merkezinde yangın çıktı! İstanbul Bayrampaşa'da bir iş merkezinde henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Alevlerin sardığı binada 9 kişinin mahsur kaldığı bildirilirken olay yerine çok sayıda itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi.
Rüzgarda kıyıya dönemeyen kanoculara deniz polisinden yardım
Rüzgarda kıyıya dönemeyen kanoculara deniz polisinden yardım Antalya'nın Konyaaltı ilçesinde kuvvetli rüzgar uyarısına rağmen denize açılıp, kıyıya ulaşmakta zorluk çeken kanoculara, tekneler ile deniz polisi yardım etti.
137 gündür denizde olan Fransız maceracı Türk denizciler tarafından kurtarıldı
137 gündür denizde olan Fransız maceracı Türk denizciler tarafından kurtarıldı 137 gün Atlantik Okyanusu'nda ilerleyen ve yakın bir süre önce 6 metrelik özel teknesiyle denizde kaybolan Fransız maceracı Didier Bovard Amerikan Sahil Güvenliği'nin uyarı mesajıyla, Porto Riko açıklarında Türk denizcilerin 6 saatlik operasyonuyla kurtarıldı.