kurtarılma


Enkazdan kurtulan genç Gökhan: "Yeğenlerime siper oldum"
Enkazdan kurtulan genç Gökhan: "Yeğenlerime siper oldum" Kahramanmaraş'ta 7.7 büyüklüğündeki depreme ablasının evinde yakalanan Gökhan Yeşilli (28), uykudaki 2 yeğeninin üzerine kapanarak, enkazdan kurtulmalarını sağlarken, kendisi de 3 saat sonra yaralı çıkarıldı.
7 yaşındaki Hivay 177'nci saatte kurtarıldı
7 yaşındaki Hivay 177'nci saatte kurtarıldı Adıyaman'da, depremde enkaz altında kalan Hivay Üşer (7), 177 saat sonra sağ çıkarıldı.
Enkazdan kurtulan depremzede: "Beni özel hastaneye götürmeyin"
Enkazdan kurtulan depremzede: "Beni özel hastaneye götürmeyin" Antakya'da yıkılan binanın enkazından 138 sonra yaralı olarak çıkarılan Emine Doğu (51), kendisine ambulansta müdahale eden Tekirdağ'dan giden sağlık ekiplerine, "Kurban olayım beni özel hastaneye götürmeyin param yok" dedi.
Deprem bölgesinde mucizeler yaşanıyor
Deprem bölgesinde mucizeler yaşanıyor 6 Şubat Pazartesi sabahı saat 04:17'de Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 7.7; saat 13.24'te Elbistan ilçesinde 7.6 büyüklüğünde meydana gelen iki depremle başta Hatay, Adıyaman, Malatya, Gaziantep ve Diyarbakır olmak üzere 10 kent yıkıma uğradı.
Macar ekibi Rönesans Rezidansı enkazından 12 kişiyi kurtardı
Macar ekibi Rönesans Rezidansı enkazından 12 kişiyi kurtardı Macaristan’dan yardıma gelen arama kurtarma ekipleri, Hatay’da bulunan Rönesans Rezidansı’nın enkazından 12, toplamda ise 17 kişiyi kurtardı.
85 yaşındaki kadın depremden 152 saat sonra kurtarıldı
85 yaşındaki kadın depremden 152 saat sonra kurtarıldı Hatay'da depremden 152 saat sonra 85 yaşındaki İsmihan isimli kadın enkaz altından kurtarıldı.
8 yaşındaki Ahmet, 151 saat sonra enkazdan kurtarıldı!
8 yaşındaki Ahmet, 151 saat sonra enkazdan kurtarıldı! Adıyaman'da enkaz altında kalan Hacı Ahmet Eyice (8), 151 saat sonra kurtarıldı.