marka yüzü


Deniz Can Aktaş'tan sürpriz imza
Deniz Can Aktaş'tan sürpriz imza Bu sezon FOX’un Hudutsuz Sevda dizisiyle seyirci karşısına çıkan Deniz Can Aktaş, sürpriz bir reklam anlaşması yaptı.
Bebek bekleyen Eda Ece'ye teklif üstüne teklif!
Bebek bekleyen Eda Ece'ye teklif üstüne teklif! Şimdilerde annelik heyecanı yaşayan ünlü oyuncu Eda Ece'den, sosyal medya hesabından karnı burnunda poz gelmişti.
Cansu Dere kazancıyla kıskandırıyor! Boğaz manzaralı ev tuttu
Cansu Dere kazancıyla kıskandırıyor! Boğaz manzaralı ev tuttu Oyuncu Cansu Dere, bir parfüm markasının yüzü oldu. 10 milyon TL’yi cebine koydu. Kazandığı parayla da Anadolu Yakası’ndan Avrupa’ya taşınıp Boğaz manzaralı bir ev tuttu...
Kerem Bürsin'den 10 milyonluk reklam anlaşması
Kerem Bürsin'den 10 milyonluk reklam anlaşması Yakışıklı aktör Kerem Bürsin'den 10 milyonluk reklam anlaşması ile adından söz ettirdi.
Murat Boz yıllar önceki görüntüleri için ilk defa konuştu
Murat Boz yıllar önceki görüntüleri için ilk defa konuştu Şarkıcı ve oyuncu Murat Boz, 2012 yılında teknede çekilen görüntülerinin ardından bir sütyen markasından reklam teklifi aldığını söyledi.
Güzel top model Farretta: "İstanbul çok güzel! Türkiye benim ikinci evim"
Güzel top model Farretta: "İstanbul çok güzel! Türkiye benim ikinci evim" Hırvat model Farretta yüzü olduğu markanın lansmanı için Türkiye'ye geldi.
Bensu Soral ünlü markanın yüzü oldu
Bensu Soral ünlü markanın yüzü oldu Güzel oyuncu Bensu Soral reklamcıların gözdesi olan ünlü isimlerin başında geliyor.