marka yüzü


İbrahim Çelikkol milyonluk anlaşmaya imza attı!
İbrahim Çelikkol milyonluk anlaşmaya imza attı! Yakışıklı aktör İbrahim Çelikkol "Kuş Uçuşu" dizisinin 3. sezonunda kamera karşısına geçiyor.
Cansu Dere bir serveti ellerinin tersiyle itti! Rakamı duyan küçük dilini yuttu!
Cansu Dere bir serveti ellerinin tersiyle itti! Rakamı duyan küçük dilini yuttu! Yapımcı ve markaların gözdesi Cansu Dere, bir mücevher markasından gelen servetlik reklam teklifini geri çevirdi. Gerekçesi ise özellikle pırlanta takıların kalitesine güvenmemesi ve tanıtacağı ürünleri aşırı pahalı bulması...
Berrak Tüzünataç'a yakın arkadaşı Özge Özpirinçci'den büyük destek
Berrak Tüzünataç'a yakın arkadaşı Özge Özpirinçci'den büyük destek Özge Özpirinçci yakın arkadaşı Berrak Tüzünataç'a mutlu gününde destek oldu.
Onur Seyit Yaran ile Su Burcu Yazgı Coşkun'dan sürpriz anlaşma
Onur Seyit Yaran ile Su Burcu Yazgı Coşkun'dan sürpriz anlaşma "Kardeşlerim" dizisinin başrol oyuncuları Onur Seyit Yaran ve Su Burcu Yazgı Coşkun aynı reklam kampanyasının yüzü oldu.
Burcu Özberk'ten sürpriz anlaşma! Kraliçe'nin başrol oyuncusuydu
Burcu Özberk'ten sürpriz anlaşma! Kraliçe'nin başrol oyuncusuydu Kraliçe'nin başrol oyuncusu Burcu Özberk yeni bir imza atarak şaşırttı.
Kerem Bürsin - Hafsanur Sancaktutan buluşması olay yarattı!
Kerem Bürsin - Hafsanur Sancaktutan buluşması olay yarattı! Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan'ın çok iyi anlaştıkları, yan yana da çok yakıştıkları da konuşuluyor.
Alina Boz 1 milyon lirayı cebine indirdi!
Alina Boz 1 milyon lirayı cebine indirdi! Yeni neslin gözde oyuncularından Alina Boz, sessizliğini reklamla bozdu.