marka yüzü

Kerem Bürsin aktörlükten kazanmadığını reklamlardan kazanıyor!
Kerem Bürsin aktörlükten kazanmadığını reklamlardan kazanıyor! Hem ülkemizde, hem de yurt dışında geniş bir hayran kitlesi olan Kerem Bürsin büyük bir markayla daha reklam anlaşması daha yaptı.
Hande Erçel paraya para demiyor! Yeni anlaşmadan milyonlar kazanacak!
Hande Erçel paraya para demiyor! Yeni anlaşmadan milyonlar kazanacak! Sosyal medyada 32 milyonla ülkemizin en yüksek takipçi sayısına sahip ünlü ismi olan Hande Erçel reklamcıları peşinden koşturmaya devam ediyor.
SuperFresh, 1 dakikalık reels formatını televizyona taşıdı
SuperFresh, 1 dakikalık reels formatını televizyona taşıdı Dondurulmuş gıda markası SuperFresh, 1 dakikalık reels formatını televizyona taşıdı.
Afra Saraçoğlu'ndan nefes kesen pozlar
Afra Saraçoğlu'ndan nefes kesen pozlar DeFacto, marka yüzü Afra Saraçoğlu ile yeni bir koleksiyona imza attı.
Emre Bey'den sürpriz reklam atağı
Emre Bey'den sürpriz reklam atağı Ünlü bir erkek giyim firması, “Dünya Kadınlar Günü”nde reklam yüzü Emre Bey’le ses getiren bir reklam filmiyle 2024 ilkbahar yaz kampanyasını tanıttı.
Yağmur Atacan'dan eşi Pınar Altuğ hakkında 'eli maşalı' itirafı!
Yağmur Atacan'dan eşi Pınar Altuğ hakkında 'eli maşalı' itirafı! Yağmur Atacan, eşi Pınar Altuğ’un nasıl eli maşalı olduğunu anlattı. Altuğ, “Lazımsa kavga ederiz” derken, Atacan ise “Pınar ile kavgaya girilmez” diyerek herkesi güldürdü.
Ülker Çikolata'nın yeni reklam yüzü Afra Saraçoğlu oldu
Ülker Çikolata'nın yeni reklam yüzü Afra Saraçoğlu oldu Ülker Çikolata'nın yeni reklam kampanyasında, ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu rol aldı.