marka yüzü

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer bebek bezi reklamında rol aldı
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer bebek bezi reklamında rol aldı Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer çifti bir ilke imza atarak beraber bir bebek bezi reklamı için kamera karşısına geçti.
Oyuncu Birce Akalay İngiltere yolcusu
Oyuncu Birce Akalay İngiltere yolcusu Birce Akalay yüzü olduğu firmanın tanıtım organizasyonu için ünlü meslektaşlarıyla İngiltere'ye gidiyor.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'den 30 milyon liralık atak!
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'den 30 milyon liralık atak! Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer, iddiaya göre 30 milyon TL'ye 'Evet' dedi...
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'den şaşırtan karar
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'den şaşırtan karar Aile hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Kıvanç Tatlıtuğ, eşini öperken çektiği fotoğrafını yayınlayarak şaşırtmıştı.
Ece Seçkin reklamdan bir servet kazandı! Rakamı duyanın dudağı uçukladı!
Ece Seçkin reklamdan bir servet kazandı! Rakamı duyanın dudağı uçukladı! Marka yüzü olduğu bir firmadan servet kazanan şarkıcı Ece Seçkin reklam zengini oldu.
Prens Harry hakkında dolandırıcılık iddiası
Prens Harry hakkında dolandırıcılık iddiası Uluslararası müzik platformunun yöneticisi Bill Simmons, yaptıkları anlaşmanın sona ermesinin ardından iddiaya göre Prens Harry ile Meghan Markle hakkında dolandırıcı ifadesini kullandı.
Hande Erçel'e çifte şok! Verdiği yanıt ne oldu?
Hande Erçel'e çifte şok! Verdiği yanıt ne oldu? Güzel oyuncu Hande Erçel, son dönemin gözde oyuncusu olan Afra Saraçoğlu ve Serenay Sarıkaya sorulunca konuşulacak bir yanıt verdi.