maske

Önemli uyarı: 'Maskenin altına ağır makyaj yapmayın!' Dermatoloji uzmanı Doç. Dr. Pınar Öztaş, pandemi döneminde maske kullanımında makyaj yapılmaması uyarısında bulundu.
Hastanelik olan Gonca Vuslateri maskesiz gezmeyi sürdürüyor Corona virüse yakalanıp evinde tedavi görürken belinden aşağı kaynar su dökülen 34 yaşındakioyuncu Gonca Vuslateri, hastalıktan payına düşen dersi alamadı. Ünlü oyuncu, önceki gün Cihangir sokaklarında maske takmadan gezerek, pandemi kurallarını hiçe saydı.
Ece Sükan 6 aydır maskesiz dolaşıyor Ece Sükan, önceki gün müdavimi olduğu Bebek’te objektiflere takıldı.
Biran Damla Yılmaz bilinmeyen sırrını açıkladı Biran Damla Yılmaz, yüz güzelliğini ve formunu nasıl koruduğunu açıkladı.
Perihan Ünlücan maskeyi evde unuttu "Arka Sokaklar"da rol alan Perihan Ünlücan, önceki gün köpeği ile semti olan Cihangir'deydi.
Sinan Çetin-Rebekka Haas çifti kural tanımadı! 68 yaşındaki yönetmen Sinan Çetin, önceki gece 51 yaşındaki eşi Rebekka Haas ile birlikte Arnavutköy sahilinde köpeklerini gezdirirken objektiflere takıldı. Kuralları hiçe sayan ünlü yönetmen ve eşinin, görüntülendikten sonra söyledikleri pes dedirtti.
Maskesiz görüntülenen Seray Sever panikledi Ünlü yıldız Seray Sever, genç eşi Eray Sünbül ile objektiflere yansıdı.