maske

Çift maske fark yaratmıyor mu? Japonya'da Fugaku süper bilgisayarı Corona virüsüne karşı çift maske takmanın koruyuculuğu büyük oranda artırdığı iddiasını çürüttü. Bilgisayarın yaptığı modelleme, ikinci maskenin yalnızca yüzde 4 fark yarattığını gözler önüne serdi.
Merve Boluğur bu kez maskeli! Daha önce defalarca sokağa maskesiz çıkan ve iki kez 900 TL para cezasına çarptırılan Merve Boluğur, Nişantaşı’nda görüntülendi.
Leyla Bilginel: "Maskeyi kapalı ortamlarda takacaksınız" 10 yıl önce Amerika’daki bir sperm bankasından çocuk sahibi olan Leyla Bilginel Nişantaşı’ndaydı. Pembe saçlarıyla dikkat çeken oyuncu maskesiz görüntülendi.
Tuğba Ekinci ve sevgilisi: "Maske takmıyoruz" Şarkıcı Tuğba Ekinci, pilot sevgilisi Berk Fenercioğlu'yla Bebek'te görüntülendi. Sevgilisinin aldığı tektaşları açıklayan 43 yaşındaki Ekinci, açıklamalarıyla yine şaşırtmayı başardı.
Ünlü isimler villada kaçak parti yaptı Aralarında Kaan Orkun, Ayşegül Çınar, Rana Büyük, Serkan Aydın, Melis Buse Betkayan, Esra Yurdusev ve Esra Balamir gibi blogger, influencer ve fenomenlerin bulunduğu ekip, Büyükçekmece'deki Alkent Villaları'nda buluştu.
Davullu zurnalı AKP kongresi 'Pes' dedirtti! AKP kongrelerinde gündeme gelen ‘lebaleb’ manzaraların bir benzeri de Hatay'da yaşandı.
Hadise'nin aşkı Kaan Yıldırım'a gizli desteği sürüyor Oyuncu Kaan Yıldırım aşkı tam gaz süren Hadise'den sevgilisine yine destek geldi.