maske


Maskesiz hayranı Yıldız Tilbe'yi korkuttu
Maskesiz hayranı Yıldız Tilbe'yi korkuttu Nişantaşı'nda görüntülenen Yıldız Tilbe, bir hayranının onu öpmek istemesiyle neye uğradığını şaşırdı. Maskesiz dolaşan Tilbe, kendisi gibi maskesiz olan hayranını iterek hızla bulunduğu yerden uzaklaştı.
Maskesiz Ekin Koç Corona virüse meydan okuyor
Maskesiz Ekin Koç Corona virüse meydan okuyor "Üç Kuruş" dizisiyle ekranlarda olan oyuncu Ekin Koç, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi.
METİN İLHAN VE KARDEŞİ SEVDA AYDIN'DAN MASKELİ SOYGUN!
METİN İLHAN VE KARDEŞİ SEVDA AYDIN'DAN MASKELİ SOYGUN! Tekstil piyasası ilginç bir ‘dolandırıcılık’ olayı ile çalkalanıyor. Maske kumaşıyla üretim yapan çok sayıda firmanın 100 milyon liraya yakın dolandırıldığı iddia edilirken, hacizler de başladı.
Okullardaki 'maske takası' korkutuyor
Okullardaki 'maske takası' korkutuyor Çizgi film karakterlerinin bulunduğu maskelerle okula giden minikler, arkadaşlarının maskelerini beğenip kendi aralarında anlaşıp teneffüslerde değiştiriyor. Aileleri uyaran Enfeksiyon Uzmanı Dr. Songül Özer “Desen, şıklık, kalite sorgulamadan kumaş maskeler kesinlikle kullanılmamalı” dedi.
Uzmanından çok önemli maske açıklaması
Uzmanından çok önemli maske açıklaması Aşıların toplum içindeki bulaşı tek başına durduramayacağına dikkat çeken Prof. Dr. Ayşe Sesin Kocagöz, “Corona virüsünden korunmada aşı kadar maske, mesafe ve hijyen de hâlâ çok önemli” dedi.
Hazal Filiz Küçükköse'nin maskeyle savaşı
Hazal Filiz Küçükköse'nin maskeyle savaşı Oyuncu Hazal Filiz Küçükköse, önceki gün Etiler'de objektiflere yansıdı.
Maskeler çıktı, grip vakaları arttı
Maskeler çıktı, grip vakaları arttı Covid-19 önlemlerinin gevşemesiyle birlikte bu yıl grip vakalarında da artış yaşandığını belirten Uslu, “Maske takmayanlar virüse davetiye çıkartıyor” dedi.