maske


Okullardaki 'maske takası' korkutuyor
Okullardaki 'maske takası' korkutuyor Çizgi film karakterlerinin bulunduğu maskelerle okula giden minikler, arkadaşlarının maskelerini beğenip kendi aralarında anlaşıp teneffüslerde değiştiriyor. Aileleri uyaran Enfeksiyon Uzmanı Dr. Songül Özer “Desen, şıklık, kalite sorgulamadan kumaş maskeler kesinlikle kullanılmamalı” dedi.
Uzmanından çok önemli maske açıklaması
Uzmanından çok önemli maske açıklaması Aşıların toplum içindeki bulaşı tek başına durduramayacağına dikkat çeken Prof. Dr. Ayşe Sesin Kocagöz, “Corona virüsünden korunmada aşı kadar maske, mesafe ve hijyen de hâlâ çok önemli” dedi.
Hazal Filiz Küçükköse'nin maskeyle savaşı
Hazal Filiz Küçükköse'nin maskeyle savaşı Oyuncu Hazal Filiz Küçükköse, önceki gün Etiler'de objektiflere yansıdı.
Maskeler çıktı, grip vakaları arttı
Maskeler çıktı, grip vakaları arttı Covid-19 önlemlerinin gevşemesiyle birlikte bu yıl grip vakalarında da artış yaşandığını belirten Uslu, “Maske takmayanlar virüse davetiye çıkartıyor” dedi.
Kaya Çilingiroğlu yine maskesiz
Kaya Çilingiroğlu yine maskesiz Futbol yorumcusu ve iki çocuk babası Kaya Çilingiroğlu, pandemi döneminin başından beri maske takmamasıyla sürekli gündem olmuştu.
Demet Akalın ve Okan Kurt maskeleri attı
Demet Akalın ve Okan Kurt maskeleri attı Aşılarını olduklarını söyleyen Demet Akalın ve Okan Kurt, corona virüs tedbirlerini mazide bıraktı.
Danimarka tüm corona virüs önlemlerini kaldırıyor
Danimarka tüm corona virüs önlemlerini kaldırıyor Danimarka, bugün itibariyle alınan tüm Corona virüs önlemlerinin kaldırıldığını açıkladı. Danimarka böylelikle pandemi öncesi döneme geçiş yapan ilk AB ülkesi oldu.