maske


Leyla Bilginel: "Maskeyi kapalı ortamlarda takacaksınız" 10 yıl önce Amerika’daki bir sperm bankasından çocuk sahibi olan Leyla Bilginel Nişantaşı’ndaydı. Pembe saçlarıyla dikkat çeken oyuncu maskesiz görüntülendi.
Tuğba Ekinci ve sevgilisi: "Maske takmıyoruz" Şarkıcı Tuğba Ekinci, pilot sevgilisi Berk Fenercioğlu'yla Bebek'te görüntülendi. Sevgilisinin aldığı tektaşları açıklayan 43 yaşındaki Ekinci, açıklamalarıyla yine şaşırtmayı başardı.
Ünlü isimler villada kaçak parti yaptı Aralarında Kaan Orkun, Ayşegül Çınar, Rana Büyük, Serkan Aydın, Melis Buse Betkayan, Esra Yurdusev ve Esra Balamir gibi blogger, influencer ve fenomenlerin bulunduğu ekip, Büyükçekmece'deki Alkent Villaları'nda buluştu.
Davullu zurnalı AKP kongresi 'Pes' dedirtti! AKP kongrelerinde gündeme gelen ‘lebaleb’ manzaraların bir benzeri de Hatay'da yaşandı.
Hadise'nin aşkı Kaan Yıldırım'a gizli desteği sürüyor Oyuncu Kaan Yıldırım aşkı tam gaz süren Hadise'den sevgilisine yine destek geldi.
Ece Sükan Corona virüse meydan okuyor Moda ikonu Ece Sükan, hafta sonu sokağa çıkma yasağında Kuruçeşme’de objektiflere takıldı.
Muhabirleri fark eden Didem Soydan maske taktı Didem Soydan, önceki gün Nişantaşı’nda arkadaşlarıyla görüntülendi.