maske


Maske ve mesafe aşılı olsanız da kritik öneme sahip Prof. Dr. Büke, “Covid-19’dan korunmak için aşılı da olsanız doğru maske kullanımından ve mesafe kuralından asla taviz vermeyin” dedi.
Maske takmayı bırakanlar bu habere dikkat! Dünyanın önde gelen bilim-teknoloji dergilerinden Nature'da yayınlanan bir makale, Delta varyantının nasıl bu kadar hızlı yayıldığını gözler önüne serdi.
Merve Boluğur maske inadından vazgeçti Daha önce iki kez pandemi tedbirlerine uymayarak maske takmadığı gerekçesiyle para cezasına çarptırılan oyuncu Merve Boluğur, yaklaşık iki yıldır tüm dünyayı etkisi altına alan salgını artık ciddiye aldı.
Bilim insanları önemle bir daha uyardı: "Maskeleri çıkartmayın!" Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de Delta varyantının da etkisiyle vaka sayıları artmaya devam ediyor.
Göksel sahneden maske uyarısı yaptı Şarkıcı Göksel 'Harbiye Yıldızlar Geçidi' konserleri kapsamında sahne aldı.
Kıvılcım Ural'ın tedbirli gezintisi Kaan Tangöze'nin müzisyen eşi Kıvılcım Ural, annesi ve kızı ile Bodrum Gündoğan'da görüntülendi. Pandemi tedbirlerine uyduklarının altını çizen Kıvılcım Ural, herkesi uyardı.
Maskesiz gezen Merve Boluğur yine şaşırtmayı başardı Oyuncu Merve Boluğur önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi.