maske


Perihan Ünlücan maskeyi evde unuttu "Arka Sokaklar"da rol alan Perihan Ünlücan, önceki gün köpeği ile semti olan Cihangir'deydi.
Sinan Çetin-Rebekka Haas çifti kural tanımadı! 68 yaşındaki yönetmen Sinan Çetin, önceki gece 51 yaşındaki eşi Rebekka Haas ile birlikte Arnavutköy sahilinde köpeklerini gezdirirken objektiflere takıldı. Kuralları hiçe sayan ünlü yönetmen ve eşinin, görüntülendikten sonra söyledikleri pes dedirtti.
Maskesiz görüntülenen Seray Sever panikledi Ünlü yıldız Seray Sever, genç eşi Eray Sünbül ile objektiflere yansıdı.
Nesrin Cavadzade kuralları hiçe saydı "Yasak Elma" dizisinde 'Şahika' karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade, önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı.
Merve Oflaz: "Bende antikor oluştu" Oyuncu Merve Oflaz, dün sabah köpeğiyle birlikte Bebek Sahili'nde yürüyüş yaptı. Geçtiğimiz haftalarda koronavirüsü yenen Oflaz, gazetecilerle ayaküstü sohbet etti.
Maske takmayı yeni öğrenen Merve Boluğur, şimdi de HES kodu krizi yaşattı! Merve Boluğur, Corona virüs salgının başladığı günden beri maske takmamak için direniyordu. Daha önce iki kez bu nedenle ceza yiyen Merve, inadından vazgeçti ve maske takmaya başladı. Boluğur, maske meselesini aştı derken şimdi de HES kodu krizi başladı.
Bedava maskede ölümcül şüphe Hibe adı altında DMO’ya verilen maskelerin bazılarında ciddi kalite ve sağlık sorunu yaşandığı yüze oturmayan maskeler yüzünden hekimlerin hayatının tehlikede olduğu iddia edildi.