Hastanelik olan Gonca Vuslateri maskesiz gezmeyi sürdürüyor

Corona virüse yakalanıp evinde tedavi görürken belinden aşağı kaynar su dökülen 34 yaşındakioyuncu Gonca Vuslateri, hastalıktan payına düşen dersi alamadı. Ünlü oyuncu, önceki gün Cihangir sokaklarında maske takmadan gezerek, pandemi kurallarını hiçe saydı.

Hastanelik olan Gonca Vuslateri maskesiz gezmeyi sürdürüyor

Geçen ay Covid-19'a yakalanıp evinde tedavi gören Gonca Vuslateri, burnunu açması için içine kekik yağı olan kaynar suyu üzerine dökmüş ve talihsiz bir kaza yaşamıştı. Belinden aşağısı ciddi şekilde yanan Vuslateri hemen hastaneye koşmuş, hem yanık hem de Corona virüs tedavisi görmüştü.

Milliyet Gazetesi'nden Seçkin Şenvardar'ın haberine göre yanıkları için kök hücre tedavisi olacağını da geçtiğimiz günlerde duyurup hastaneden taburcu olan oyuncu, yaşadığı talihsiz kaza sonrası ilk kez ikamet ettiği Cihangir'de objektiflere takıldı.

Hafta sonu kısıtlamasında köpeklerini dolaştırmak için dışarıya çıkan oyuncu, bir ara yakınlardaki bir kafeden kahve alıp dostlarıyla hasret giderdi.

MASKESİZ DOLAŞTI 

Gonca Vuslateri yanık bölgelerini açıkta bırakıp rahat hareket etmesi için giydiği pantolonuyla dikkat çekerken, ünlü oyuncunun pandemi kurallarını çiğneyerek, maskesiz olarak dolaşması görenlere ‘pes’ dedirtti.

Sol bacağındaki yanık izleri görülen oyuncu, bu sırada fotoğraflarının çekildiğini fark edince, sinirlenip tepkisini kendince söylenerek gösterirken, basın mensuplarının soru sormasına fırsat vermeden hızlıca evinin yolunu tuttu.