Mehmet Nuri Ersoy


Bakan Ersoy: "En çok turist ağırlayan 3'üncü ülke olmayı başardık"
Bakan Ersoy: "En çok turist ağırlayan 3'üncü ülke olmayı başardık" Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm Fuarı EMITT'in açılış programına katıldı.
Kız Kulesi'nin ne zaman açılacağı belli oldu
Kız Kulesi'nin ne zaman açılacağı belli oldu Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy Kız Kulesi'nde incelemelerde bulundu.
Sembol yapı Kız Kulesi'nde neler oluyor? Branda düştü, son durum görüldü
Sembol yapı Kız Kulesi'nde neler oluyor? Branda düştü, son durum görüldü İstanbul'un sembol yapılarından Kız Kulesi'nin süren restorasyon çalışmalarında son durum görüntülendi. Kurulan iskelede çalışmaların sürdüğü görülürken çevresinde de alt yapı çalışması için borular getirilmesi dikkat çekti.
Bakan Ersoy ve Bakan Özer'den flaş açıklamalar
Bakan Ersoy ve Bakan Özer'den flaş açıklamalar Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı'nda oluşturulan AFAD Koordinasyon Merkezi'nde açıklamalarda bulundu.
Kültür Bakanı Ersoy Kız Kulesi’nin açılacağı tarihi açıkladı
Kültür Bakanı Ersoy Kız Kulesi’nin açılacağı tarihi açıkladı Kız Kulesi'nde incelemelerde bulunan Kültür Bakanı Ersoy, Kız Kulesi'nin açılacağı tarihi açıkladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve bakanlar Umre yaptı
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve bakanlar Umre yaptı Resmi temaslar için Suudi Arabistan'da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve beraberindeki bakanlar Umre ziyareti yaptı.
Demet Akalın, Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ne istediğini açıkladı
Demet Akalın, Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ne istediğini açıkladı Cumhurbaşkanı Erdoğan, düzenlenen iftar programında ünlü isimlerle bir araya geldi.