Mihre Mutlu


Eşinden boşanan İbrahim Çelikkol'a Tuğba Ekinci'den sert sözler
Eşinden boşanan İbrahim Çelikkol'a Tuğba Ekinci'den sert sözler İbrahim Çelikkol ve Mihre Mutlu Çelikkol beş yıllık evliliklerini 10 dakika süren bir dava ile noktaladı. Çelikkol'un boşandığını duyan şarkıcı Tuğba Ekinci boşanan çiftin fotoğrafını paylaşarak "Kız verilecek en son insan" yorumunda bulundu.
İbrahim Çelikkol - Mihre Çelikkol evliliği bitti
İbrahim Çelikkol - Mihre Çelikkol evliliği bitti İbrahim Çelikkol ile Mihre Çelikkol hakkındaki boşanma dedikoduları doğru çıktı. Çift, 5 yıllık evliliklerini sonlandırdı.
İbrahim Çelikkol'dan 'boşanma' sorularına tepki
İbrahim Çelikkol'dan 'boşanma' sorularına tepki Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol, önceki gün menajerlik şirketinden çıkarken görüntülendi. Eşinden boşanacağına dair haberlerle de gündemde olan Çelikkol, gazetecilerin sorularını yanıtladı.
İbrahim Çelikkol: "Oğlum benim için bir arkadaş ve umut"
İbrahim Çelikkol: "Oğlum benim için bir arkadaş ve umut" "Bir Zamanlar Çukurova"nın yıldızı İbrahim Çelikkol, rol aldığı yapıma övgüler dizdi.
Mihre Çelikkol'dan boşanma haberine ilişkin açıklama
Mihre Çelikkol'dan boşanma haberine ilişkin açıklama İbrahim Çelikkol'un eşi Mihre Çelikkol ile bazı sorunlar yaşadığı ve bu sorunları aşamadığı için boşanacağı iddia ediliyor. Mihre Çelikkol, ayrılık haberiyle ilgili ilk kez konuştu.
İbrahim Çelikkol eşinden boşanma kararı aldı!
İbrahim Çelikkol eşinden boşanma kararı aldı! Yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol, 2017 yılında mimar Mihre Mutlu ile evlenmişti. Ünlü çift, Aralık 2019'da oğulları Ali'yi kucağına almıştı.
İbrahim Çelikkol'un oğlu annesinin kopyası
İbrahim Çelikkol'un oğlu annesinin kopyası İbrahim Çelikkol 2017’de Mihre Mutlu ile evlenmiş, Aralık 2019’da da oğulları Ali dünyaya gelmişti.