İbrahim Çelikkol ve Natali Yarcan'ın beraberliği evliliğe mi gidiyor?

İbrahim Çelikkol, bir süredir beraber olduğu Natali Yarcan’a olan aşkını haykırdı. Yakışıklı oyuncu, ikinci kez evlenebileceğinin de sinyalini verdi.

İbrahim Çelikkol ve Natali Yarcan'ın beraberliği evliliğe mi gidiyor?

Takvim Gazetesi'nden Aydın Hamza'nın haberine göre 2017'de Mihre Mutlu ile evlenen ve 2019'da bu evlilikten 'Ali' adında bir oğlu olan İbrahim Çelikkol, önceki gün Etiler'de bir sauna çıkışı objektiflere yansıdı.

Gazetecilerle sohbet eden Çelikkol, "Geçtiğimiz günlerde oğlumun doğum günüydü onu kutladık" dedi.


İbrahim Çelikkol ve Natali Yarcan'ın beraberliği evliliğe mi gidiyor?


Muhabirlerin "Babalık nasıl bir duygu?" sorusunu yanıtlayan yakışıklı oyuncu, "Çok güzel bir duygu, her geçen gün kendini yeni yeni tanımaya başlıyorsun ve ondan çok şey öğrenmeye başlıyorsun" ifadelerini kulandı.

EVLİLİK SİNYALİ!

2022 yılında Mihre Mutlu ile boşandıktan sonra Natali Yarcan'la ilişkiye başlayan Çelikkol, "Çok güzel bir birlikteliğiniz var, ilerde evlilik olabilir mi?" sorusuna şöyle yanıt verdi: "Tabii... Natali'ye aşığım. Aşık olmadan bir ilişki yaşanmaz. Ben evliğe sıcak bakıyorum. Neden olmasın evlilik güzel bir şey... Bakın evliliğimden bir çocuğum oldu ve onunla çok mutluyum."İbrahim Çelikkol ve Natali Yarcan'ın beraberliği evliliğe mi gidiyor? - Resim : 2


Yemek kitapları yazarı olarak bilinen Natali Yarcan da sık sık Çelikkol olan aşkını gözler önüne seriyor.