Millet İttifakı


Millet İttifakı'nın yeni stratejisi belli oldu!
Millet İttifakı'nın yeni stratejisi belli oldu! Millet İttifakı, liyakatli isimlerden oluşan bir kadro ile hem motivasyon hem de heyecan yaratılarak ikinci turda seçim kazanmayı hedefliyor.
Kemal Kılıçdaroğlu: "Vatanını seven sandığa gelsin"
Kemal Kılıçdaroğlu: "Vatanını seven sandığa gelsin" Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ikinci tur için sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti.
Sinan Oğan ikinci tur tercihi için tarih verdi!
Sinan Oğan ikinci tur tercihi için tarih verdi! 14 Mayıs'ta yüzde 5'in üzerinde oy olarak seçimlerin kaderini etkileyen ATA İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, ikinci turda hangi adaya destek vereceğine ilişkin kararını 19 Mayıs'ta kamuoyuna duyuracak.
Millet İttifakı liderleri bugün toplanıyor
Millet İttifakı liderleri bugün toplanıyor CHP, İYİ Parti, Demokrat Parti, Saadet Partisi, DEVA Partisi ve Gelecek Partisi genel başkanları, bugün CHP Genel Merkezi'nde bir araya gelecek.
İkinci turu 28 Mayıs’ta yapılacak olan seçim için neler vaat edildi?
İkinci turu 28 Mayıs’ta yapılacak olan seçim için neler vaat edildi? Cumhurbaşkanı için ikinci tur seçim 28 Mayıs’ta yapılacak... Seçim beyannamesinde ve seçim kampanyası sırasında işçiye, memura, esnafa, emekliye birçok vaatte bulunuldu.
CHP’nin 28 Mayıs planı belli oldu! "Milliyetçi seçmenin oyunu almayı planlıyor"
CHP’nin 28 Mayıs planı belli oldu! "Milliyetçi seçmenin oyunu almayı planlıyor" CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun ikinci tur seçimine kadar uygulayacağı politikanın “güvenlik” meseleleri üzerinden oluşturulacağını yazan İsmail Saymaz, “Partisini terörle ilişkilendiren kampanyayı tersine çevirerek milliyetçi seçmenin oyunu almayı planlıyor" dedi.
Kemal Kılıçdaroğlu Tanju Özcan'ın 'sığınmacı' paylaşımını beğendi
Kemal Kılıçdaroğlu Tanju Özcan'ın 'sığınmacı' paylaşımını beğendi CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın sığınmacılar ile ilgili Twitter paylaşımını beğendi.