Mithat Can Özer


Alina Boz ve Mithat Can Özer'in bitmeyen tatili
Alina Boz ve Mithat Can Özer'in bitmeyen tatili Son olarak 'Maraşlı' ve 'Aşk 101' dizileriyle ekranlara gelen Alina Boz, yaklaşık üç yıldır aşk yaşadığı Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer'le birlikte tatiline devam ediyor.
Alina Boz'dan Sezen Aksu'ya gecikmeli ziyaret
Alina Boz'dan Sezen Aksu'ya gecikmeli ziyaret Genç oyuncu Alina Boz, yaklaşık üç yıldır aşk yaşadığı Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer'le, Aksu'nun Akyarlar'daki evinin önünde görüntülendi.
Alina Boz ve Mithat Can Özer soluğu Bodrum'da aldı
Alina Boz ve Mithat Can Özer soluğu Bodrum'da aldı Son olarak 'Maraşlı' ve 'Aşk 101' dizileriyle ekranlara gelen Alina Boz, yaklaşık üç yıldır aşk yaşadığı Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer'le birlikte Bodrum'a giderek yaz sezonunu açtı.
Alina Boz: "Mithat Can ile evliliği hiç konuşmadık"
Alina Boz: "Mithat Can ile evliliği hiç konuşmadık" 'Maraşlı' dizisinin yıldızı Alina Boz, önceki gün muhabirlerin sorularına yanıt verdi.
Alina Boz: "Aşk tarif edilmesi çok zor bir duygu"
Alina Boz: "Aşk tarif edilmesi çok zor bir duygu" Alina Boz, sanatçı Sezen Aksu’nun oğlu Mithat Can Özer ile 2.5 yıldır aşk yaşıyor.
Alina Boz'u kıskanan Didem Soydan olay çıkardı!
Alina Boz'u kıskanan Didem Soydan olay çıkardı! Ekim ayından bu yana aşk yaşayan Didem Soydan ile Burak Deniz birbirine girdi. Burak Deniz'in içeriye zorla girip kendini savunmaya çalışması sırasında gürültüden rahatsız olan komşuları polis çağırdı.