Nagehan Alçı


Flaş iddia!.. Rasim Ozan Kütahyalı ve Nagehan Alçı boşandı mı?
Flaş iddia!.. Rasim Ozan Kütahyalı ve Nagehan Alçı boşandı mı? Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı'nın evliliklerini sonlandırdığı iddia edildi. Posta Gazetesi magazin muhabiri Alev Gürsoy, Alçı ve Kütahyalı çiftinin boşandığını ileri sürdü.
Ümit Kocasakal’dan ROK’a müsilaj göndermesi
Ümit Kocasakal’dan ROK’a müsilaj göndermesi Güneş Gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla Açık ve Net'te konuk olan eşi Nagehan Alçı'ya seslenerek programa katılan Ümit Kocasakal ile ilgili şok sözler söyledi. Bu sözlere yanıt Kocasakal'dan gecikmedi.
Nagehan Alçı'dan Rasim Ozan Kütahyalı'ya sert yanıt
Nagehan Alçı'dan Rasim Ozan Kütahyalı'ya sert yanıt Habertürk gazetesi yazarı Nagehan Alçı, eşi Rasim Ozan Kütahyalı’nın dün gece yaptığı paylaşımlarla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
Rasim Ozan Kütahyalı: "Nagehancım, bunlar bizim köpeğimiz!"
Rasim Ozan Kütahyalı: "Nagehancım, bunlar bizim köpeğimiz!" Rasim Ozan Kütahyalı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla "Yok artık" dedirtti. Kütahyalı, "Açık ve Net" programına konuk olan eşi Nagehan Alçı'ya seslenerek yayına katılan Prof. Dr. Ümit Kocasakal ile ilgili şok sözler söyledi.
Nagehan Alçı Demirören Grubu'na fena çattı!
Nagehan Alçı Demirören Grubu'na fena çattı! Nagehan Alçı, Demirören Holding ve D-Smart Genel Müdürü Erkal Filiz’e serzenişte bulundu.
Nagehan Alçı ve Rasim Ozan canlı yayında Corona virüs aşısı oldu
Nagehan Alçı ve Rasim Ozan canlı yayında Corona virüs aşısı oldu Nagehan Alçı ve eşi Rasim Ozan Kütahyalı, canlı yayında Corona virüs aşısı oldu.
Nagehan Alçı duruşmaya katılmadı
Nagehan Alçı duruşmaya katılmadı İstanbul hakimi Hakkı Yalçınkaya’ya hakaretten yargılanan Nagehan Alçı duruşmaya katılmadı. Hakim Yalçınkaya, “Sanığın savcılıkça korunduğunu düşünüyorum” dedi.