Nagehan Alçı


Rasim Ozan Kütahyalı: "Nagehancım, bunlar bizim köpeğimiz!"
Rasim Ozan Kütahyalı: "Nagehancım, bunlar bizim köpeğimiz!" Rasim Ozan Kütahyalı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla "Yok artık" dedirtti. Kütahyalı, "Açık ve Net" programına konuk olan eşi Nagehan Alçı'ya seslenerek yayına katılan Prof. Dr. Ümit Kocasakal ile ilgili şok sözler söyledi.
Nagehan Alçı Demirören Grubu'na fena çattı!
Nagehan Alçı Demirören Grubu'na fena çattı! Nagehan Alçı, Demirören Holding ve D-Smart Genel Müdürü Erkal Filiz’e serzenişte bulundu.
Nagehan Alçı ve Rasim Ozan canlı yayında Corona virüs aşısı oldu
Nagehan Alçı ve Rasim Ozan canlı yayında Corona virüs aşısı oldu Nagehan Alçı ve eşi Rasim Ozan Kütahyalı, canlı yayında Corona virüs aşısı oldu.
Nagehan Alçı duruşmaya katılmadı
Nagehan Alçı duruşmaya katılmadı İstanbul hakimi Hakkı Yalçınkaya’ya hakaretten yargılanan Nagehan Alçı duruşmaya katılmadı. Hakim Yalçınkaya, “Sanığın savcılıkça korunduğunu düşünüyorum” dedi.
İktidara yakın Nagehan Alçı'dan istifaya ilişkin açıklama
İktidara yakın Nagehan Alçı'dan istifaya ilişkin açıklama İktidara yakınlığı ile bilinen gazeteci Nagehan Alçı, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın istifasının doğru olduğunu fakat Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu istifayı kabul etmeyeceğini düşündüğünü söyledi.