Nagehan Alçı'dan yeni aşk itirafı: "Rasim bunu duyduktan sonra.."

2010 yılında dünyaevine girdiği Rasim Ozan Kütahyalı'dan şiddet gördüğü gerekçesi ile geçtiğimiz yıl boşanan Nagehan Alçı, yabancı bir diplomatla aşk yaşamaya başladığını açıkladı. Yeni ilişkisiyle ilgili açıklama yapan Alçı, "Annemle de çocuklarımla da tanıştırdım" dedi.

Nagehan Alçı'dan yeni aşk itirafı: "Rasim bunu duyduktan sonra.."

Medyaradar'ın haberine göre Gazeteci Nagehan Alçı, anlaşmalı olarak yollarını ayırdığı eşi Rasim Ozan Kütahyalı'dan psikolojik ve fiziksel şiddet gördüğü sebebiyle geçen sene boşanmıştı.

YENİ AŞKA YELKEN AÇTI

Rasim Ozan Kütahyalı ile şiddet gördüğü gerekçesiyle Nagehan Alçı, yeni bir aşka yelken açtı. Alçı, Rasim Ozan'ın birlikteliğini öğrendikten sonra yaptıklarını anlatarak şaşkınlık yarattı.

"BENİM BİR YUNAN AJANI OLDUĞUMU VE..."

Boşandıktan sonra bir süre sessizliğini koruyan Negahan Alçı, son olarak konuk olduğu Nevşin Mengü'nün programında yeni bir aşka yelken açtığını duyurdu. Yabancı bir diplomat ile birliktelik yaşadığını ifade eden Alçı, "Rasim bunu duyduktan sonra birkaç tane hat çıkarıp kendini polis gibi lanse ederek sağa sola mesaj atmış. Benim bir Yunan ajanı olduğumu ve PKK sempatizanı olduğumu alenen yalan iftiralarla her tarafa haber salmış.

"YILLARCA YAŞADIĞIM KABUSTAN SONRA KENDİMİ MUTLU HİSSETTİM"

Ben boşanmış bir insanım. Annemle de çocuklarımla da tanıştırdım. Yıllarca yaşadığım kabustan sonra kendimi mutlu hissettim" dedi.

SEVGİLİSİNİN KİM OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

İddialara göre bu kişi Yunanistan konsolosluğunda görevli istihbarat görevlisi Stavros Christodoulidis. Yunan istihbaratçının 5 Mayıs 2024 tarihinde ilişkisi ortaya çıktığı için Atina’ya geri çağırılmış. Christodoulidis ayrıca, 6 Eylül 2021’de İBB tarafından düzenlenen bir etkinlikte İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile konuşurken görüntülenmiş. Bununla birlikte Christodoulidis, Yunanistan Başkonsolosluğu’nun düzenlediği pek çok etkinlikte yer aldığı da kaydedildi.

 

Nagehan Alçı'dan yeni aşk itirafı: "Rasim bunu duyduktan sonra.."

Alçı ile Christodoulidis'in 1.5 yıldır ilişki içinde olduğu öne sürüldü.