Rasim Ozan Kütahyalı'dan Nagehan Alçı'nın iddialarına bomba yanıt

Gazeteci Nagehan Alçı, Rasim Ozan Kütahyalı ile boşanmasının ardından yaşadıklarını anlatmıştı. Fiziksel ve psikolojik şiddet gördüğünü iddia eden Alçı'nın açıklamalarının ardından Kütahyalı'dan yanıt geldi.

Rasim Ozan Kütahyalı'dan Nagehan Alçı'nın iddialarına bomba yanıt

Nagehan Alçı, 13 yıllık eşi Rasim Ozan Kütahyalı'dan geçtiğimiz yıl tek celsede boşandıktan sonra yaşadıklarını gazeteci Nevşin Mengü’nün programında anlatmıştı.


 

Alçı, 3 Ekim 2023’te boşandığı eşi Rasim Ozan Kütahyalı'nın kendisine psikolojik ve fiziksel şiddet uyguladığını iddia etmişti.

Alçı'nın ifadeleri şu şekildeydi: “Ama hukuk tanımaz. Şimdi mesela avukatımla bakıyoruz, tekrar onu söyleyeyim. Bakıyoruz, ‘Ben hayatta böyle bir şey görmedim’ diyor. Çünkü hukuk tanımayan biri sistemde her türlü hareket edebiliyor, bunu anlayamıyoruz biz. Her şeyi aldı. Lira nafaka ödeniyor. ‘Ya nafaka ödememek diye bir şey olamaz, nafakayı alırsın’ diyor herkes. Öyle olmuyor işte, alamıyorsun. Hacize koyuyorsun… Kaç kişi hacze koymuş meğer. Rahat, hacizini falan da takmıyor, herkese borçlu, herkesle davalık, herkes mağdur. ‘Alabilen alsın’ diyor, hiç o da rahatsız olmuyor”


Rasim Ozan Kütahyalı'dan Nagehan Alçı'nın iddialarına bomba yanıtGerçek Gündem'in haberine göre
Rasim Ozan Kütahyalı, "Nagehan beni kurşun yağmuruna bile tutsa iki çocuğumun annesi aleyhine tek kelime etmem" diyerek Alçı'nın açıklamalarından sonra sürekli arandığını söyledi.

Kütahyalı, şu ifadeleri kullandı: "Kafamı kesseler Nagehan aleyhinde konuşmam. Prensip kararım bu. İki çocuğumuz var, şu an benim yanımdalar. Birlikte çok güzel vakit geçiriyoruz. Ben bu mesuliyetsizliği onlara karşı yapamam. Onlar artık 11 yaşında oldu her şeyi okuyabiliyorlar, izleyebiliyorlar."