Nebahat Çehre


Hande Ataizi ve Nebahat Çehre'yi birbirine sokacak bomba gelişme!
Hande Ataizi ve Nebahat Çehre'yi birbirine sokacak bomba gelişme! Magazin dünyası önümüzdeki günlerde iki ünlü oyuncu Hande Ataizi ve Nebahat Çehre'yi konuşacak...
Farah Zeynep Abdullah'ın adını duyan Beren Saat gözlerini devirdi
Farah Zeynep Abdullah'ın adını duyan Beren Saat gözlerini devirdi Ünlü oyuncu Beren Saat; sinema filminde "Bihter" rolünü canlandıracak meslektaşı Farah Zeynep Abdullah sorulunca şoke eden bir tavır sergiledi.
Nebahat Çehre hayran olduğu ismi açıkladı
Nebahat Çehre hayran olduğu ismi açıkladı Uzun süredir ekranlardan uzak olan deneyimli oyuncu Nebahat Çehre son dönemde çok beğendiği ismi açıkladı.
Farah Zeynep Abdullah'tan 'domates' itirazı: "Ben öyle demedim"
Farah Zeynep Abdullah'tan 'domates' itirazı: "Ben öyle demedim" Farah Zeynep Abdullah'ın "Başrol erkeklerin yanına domates seçer gibi kadın oyuncuları seçiyorlar" paylaşımı gündem yaratmıştı.
Nebahat Çehre'den Kıvanç ve Beren'in yıllar sonra buluşmasına olay yorum
Nebahat Çehre'den Kıvanç ve Beren'in yıllar sonra buluşmasına olay yorum Usta oyuncu Nebahat Çehre, Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ'un yıllar sonra bir aşk filmi için bir araya gelmesi için ne söyledi?
Nebahat Çehre'den son dakika haberi
Nebahat Çehre'den son dakika haberi Yeşilçam ve sahnelerin ünlü sanatçısı Nebahat Çehre; uzun yıllar süren suskunluğunu bozduğu "Aşk-ı Memnu" dizisiyle büyük çıkış yaparak bir fenomen haline gelmişti.
Nebahat Çehre hayranlarını kırmadı
Nebahat Çehre hayranlarını kırmadı Yeşilçam'ın usta ismi Nebahat Çehre, önceki gün bir AVM'deydi.