Nebahat Çehre


Farah Zeynep Abdullah'tan 'domates' itirazı: "Ben öyle demedim"
Farah Zeynep Abdullah'tan 'domates' itirazı: "Ben öyle demedim" Farah Zeynep Abdullah'ın "Başrol erkeklerin yanına domates seçer gibi kadın oyuncuları seçiyorlar" paylaşımı gündem yaratmıştı.
Nebahat Çehre'den Kıvanç ve Beren'in yıllar sonra buluşmasına olay yorum
Nebahat Çehre'den Kıvanç ve Beren'in yıllar sonra buluşmasına olay yorum Usta oyuncu Nebahat Çehre, Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ'un yıllar sonra bir aşk filmi için bir araya gelmesi için ne söyledi?
Nebahat Çehre'den son dakika haberi
Nebahat Çehre'den son dakika haberi Yeşilçam ve sahnelerin ünlü sanatçısı Nebahat Çehre; uzun yıllar süren suskunluğunu bozduğu "Aşk-ı Memnu" dizisiyle büyük çıkış yaparak bir fenomen haline gelmişti.
Nebahat Çehre hayranlarını kırmadı
Nebahat Çehre hayranlarını kırmadı Yeşilçam'ın usta ismi Nebahat Çehre, önceki gün bir AVM'deydi.
Nebahat Çehre'nin alışveriş günü
Nebahat Çehre'nin alışveriş günü Yeşilçam'ın usta ismi Nebahat Çehre, önceki gün Etiler'deki bir market çıkışı görüntülendi.
Usta isimler tiyatro galasında buluştu
Usta isimler tiyatro galasında buluştu Rus Yazar Anton Çehov’un klasik oyunu "Vişne Bahçesi"nin galası, önceki akşam Mecidiyeköy’deki Trump Sahne’de gerçekleşti.
Nebahat Çehre'den bomba Kıvanç Tatlıtuğ-Hazal Kaya açıklaması!
Nebahat Çehre'den bomba Kıvanç Tatlıtuğ-Hazal Kaya açıklaması! Oyuncu Nebahat Çehre, 2008-2010 yılları arasında ‘Firdevs Yöreoğlu'nu canlandırdığı "Aşk-ı Memnu" dizisiyle ilgili olay açıklamalarda bulundu.