Nesrin Cavadzade


Nesrin Cavadzade dizideki cenazesini nasıl yorumladı? Yeni bölümüyle ekrana gelen "Yasak Elma" dizisinde bir veda yaşandı. Dizide 'Şahika' rolünü canlandıran Nesrin Cavadzade için bir cenaze töreni düzenlendi.
Nesrin Cavadzade'nin yeni projesi belli oldu "Yasak Elma" dizisinden ayrılığı olay olan Nesrin Cavadzade'nin yeni projesi şimdiden merak konusu olmuştu.
Nesrin Cavadzade kuralları hiçe saydı "Yasak Elma" dizisinde 'Şahika' karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade, önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı.
Nesrin Cavadzade'nin Yasak Elma'dan ani ayrılığının nedeni şok etti! Fox TV'de ekrana gelen "Yasak Elma" dizi setinde kıyamet kopmuş...
Yasak Elma dizisinde 'Şahika' şoku! Fenomen dizi "Yasak Elma"nın son bölümünde bir kişinin öleceği ortaya çıkmış, bu ismin Ender mi, Şahika mı yoksa Asuman mı olduğu merak konusu olmuştu.
Meryem Uzerli kırmızı halıda boy gösterdi Ünlü oyuncu Meryem Uzerli, başrolünde yer aldığı 'Kovan' filmiyle 43'üncü Uluslararası Moskova Film Festivali'nde kırmızı halıda boy gösterdi.
Nesrin Cavadzade - Gökhan Alkan aşkı bitti mi? Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan'ın sürpriz birlikteliği magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Oyuncu çift hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı.