Nesrin Cavadzade


Nesrin Cavadzade'nin göğsüne para sıkıştıran Bora Akkaş eşinden özür diledi
Nesrin Cavadzade'nin göğsüne para sıkıştıran Bora Akkaş eşinden özür diledi Nesrin Cavadzade’nin Uraz Kaygılaroğlu’nun doğum gününü kutladığı paylaşımda Bora Akkaş’ın, ünlü oyuncunun göğsüne para sıkıştırması olay oldu.
Nesrin Cavadzade'den Uraz Kaygılaroğlu paylaşımı: "Kıskananlar çatlasın"
Nesrin Cavadzade'den Uraz Kaygılaroğlu paylaşımı: "Kıskananlar çatlasın" Nesrin Cavadzade "Üç Kuruş" dizisindeki partneri Uraz Kaygılaroğlu'nun 36. yaş gününü bir gün önceden kutladı.
Didem Uzel kafayı Nesrin Cavadzade'ye taktı!
Didem Uzel kafayı Nesrin Cavadzade'ye taktı! Bir dönemin ünlü ismi 52 yaşındaki eski manken ve oyuncu Didem Uzel, genç oyuncu Nesrin Cavadzade'yi hedef aldı.
Nesrin Cavadzade'nin tatil sevinci! Güzel oyuncu plaja indi
Nesrin Cavadzade'nin tatil sevinci! Güzel oyuncu plaja indi Tatil sezonunu açan Nesrin Cavadzade, Bodrum'da objektiflere yansıdı.
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu gecelerde görüntülendi
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu gecelerde görüntülendi Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti son dönemde davet ve organizasyonlara daha sık katılmaya başladı.
Güzel oyuncu Nesrin Cavadzade merak uyandırdı: "Müjdeyi duyurmama az kaldı"
Güzel oyuncu Nesrin Cavadzade merak uyandırdı: "Müjdeyi duyurmama az kaldı" Bir süredir setlerden uzak olan güzel oyuncu Nesrin Cavadzade merak uyandıran bir açıklamada bulundu.
Uraz Kaygılaroğlu'nun beraberlikleri neden kısa sürüyor?
Uraz Kaygılaroğlu'nun beraberlikleri neden kısa sürüyor? Uraz Kaygılaroğlu'nun Gülcan Arslan, Berrak Tüzünataç ve Yasemin Allen gibi güzellerle kısa süren beraberliklerinin nedenini Ebru Şancı açıkladı.