Nesrin Cavadzade


'Üç Kuruş' dizisinde Zafer Algöz sürprizi Ay Yapım'ın Show TV için çektiği Üç Kuruş dizisinin kadrosuna güçlü bir isim daha katıldı.
Nesrin Cavadzade'nin annesiyle benzerliği şaşırttı Oyuncu Nesrin Cavadzade, komedi türündeki 'Zoraki Misafir' filminin önceki gün Kanyon'da gerçekleşen galasına, annesi Feride Hanım ile birlikte katıldı.
Gökhan Alkan'ın aşk dolu paylaşımına Nesrin Cavadzade'den olay yorum "Kalp Yarası" dizisinin başrol oyuncusu Gökhan Alkan, sosyal medya hesabından sevgilisi Nesrin Cavadzade ile aşk dolu pozlarını paylaştı. Beğeni yağan karelere, Nesrin Cavadzade'nin yorumu damga vurdu.
Nesrin Cavadzade: "Uraz sarı saçlarla Ciguli'ye dönmüş" ‘Üç Kuruş’ dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Nesrin Cavadzade Bebek'te görüntülendi. Güzel oyuncu vale ücretini ödemek için gittiği kulübede gördüğü karşısında kahkahayı bastı.
Nesrin Cavadzade'nin 'Üç Kuruş' heyecanı Nesrin Cavadzade, 'Yasak Elma' dizisinden ayrılır ayrılmaz 'Üç Kuruş' adlı yapımla anlaştı.
Nesrin Cavadzade, Gökhan Alkan'ın hasretine dayanamadı! 'Üç Kuruş' dizisiyle yeniden ekranlarda boy gösterecek olan Nesrin Cavadzade, nişanlısı Gökhan Alkan'ın hasretine dayanamadı.
Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan'dan Datça'da nikah sürprizi! Geçen sezon birlikte rol aldıkları "Yasak Elma" dizisinin setinde başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşen Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan, geçtiğimiz Ağustos ayında nişanlanmıştı.