Nesrin Cavadzade

Gökhan Alkan'ın romantikliği genetik Sevgilisi Nesrin Cavadzade’yle evlilik yolunda ilerleyen oyuncu Gökhan Alkan'dan konuşulacak açıklama...
Gökhan Alkan: "Duygularımı sansürsüz yaşarım" Nesrin Cavadzade ile bir süredir aşk yaşayan yakışıklı oyuncu Gökhan Alkan, samimi açıklamalarda bulundu.
Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan'dan nikah sürprizi "Yasak Elma" dizisindeki arkadaşlıklarını aşka dönüştüren Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan, evlilik yolunda ilerliyor.
Nesrin Cavadzade Yasak Elma'dan ayrılıyor mu? Pazartesi akşamları Fox Tv'de yayınlanan "Yasak Elma" dizisinin yeni bölüm fragmanına yansıyan görüntüler izleyicileri şaşırttı.
Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan 'Dünya Sarılma Günü'nü kutladı Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan çifti, birbirlerine sarılarak çekilmiş romantik hallerini paylaşıp "Dünya Sarılma Günü"nü kutladı.
Yasak Elma'da Fatih Aksoy - Nesrin Cavadzade krizi mi yaşanıyor? Nesrin Cavadzade ile Fatih Aksoy krizinde yeni gelişme! "Yasak Elma" dizisinin 'Şahika'sı Nesrin Cavadzade ile yapımcısı Fatih Aksoy'un arasında kriz olduğu iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü.
Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan'ın parmak ısırtan mutluluğu "Çirkin erkek seviyorum" açıklamasıyla gündem yaratan Nesrin Cavadzade 2 ay önce rol arkadaşı Gökhan Alkan ile yeni bir aşka yelken açmıştı.