Nesrin Cavadzade

Nesrin Cavadzade tatili uzatmaya karar verdi Güzel oyuncu Nesrin Cavadzade, tatiline Marmaris'te devam ediyor. Cavadzade, önceki gün teknede renkli pozlar verdi.
Eda Ece ve Nesrin Cavadzade'nin arasından su sızmıyor ‘Yasak Elma’ dizisinin yıldızları Eda Ece, Şevval Sam, Gülenay Kalkan, Nesrin Cavadzade ve Melisa Doğu birlikte tatile çıktı.
Nesrin Cavadzade'nin işini Dilan Çiçek Deniz kaptı Nesrin Cavadzade'nin adının geçtiği reklam filminde yerini alan isim "Alev Alev" dizisinin Rüya'sı Dilan Çiçek Deniz oldu.
Nesrin Cavadzade'nin işi son anda bozuldu Yakışıklı aşkı Gökhan Alkan ile yollarını ayırdığı konuşulan, rol aldığı "Yasak Elma" dizisinden sürpriz bir şekilde veda eden Nesrin Cavadzade'nin reklamda da yüzü gülmedi.
Gökhan Alkan - Nesrin Cavadzade aşkı bitti! Bir süredir ayrıldıkları yönünde haklarında haberler çıkan Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan cephesinden kötü haber geldi.
Nesrin Cavadzade Gökhan Alkan'ın adını duymak dahi istemedi Ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade, Arnavutköy'de objektiflere takıldı. Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Gökhan Alkan ile olan fotoğraflarını Instagram hesabından silen Cavadzade, ayrılık sorularına yanıt vermedi.
Nesrin Cavadzade sokak sokak gezdi Başarılı oyuncu Nesrin Cavadzade, önceki gün Bebek sokaklarında objektiflere yansıdı.