NFT


Ünlü isimlerin yeni gelir kaynağı: NFT
Ünlü isimlerin yeni gelir kaynağı: NFT Dünya genelinde etkili olan NFT fırtınası, Türkiye'deki ünlü isimlerin de dikkatini çekmeye başladı. Sanatçılar, 'takas edilemez jeton' anlamına gelen NFT'lerden servet kazanıyor.
Cem Yılmaz'dan Refik Anadol'a NFT hediyesi
Cem Yılmaz'dan Refik Anadol'a NFT hediyesi Geçtiğimiz günlerde 4 NFT'sine alıcı bulan komedyen Cem Yılmaz, yaklaşık 17 bin 500 TL değerindeki "CYHEAD000008" isimli NFT'sini yeni medya sanatçısı Refik Anadol'a hediye etti.
Nurgül Yeşilçay'dan NFT dizisi: Poz
Nurgül Yeşilçay'dan NFT dizisi: Poz Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, 6 aydır üzerinde çalıştığı bir mini dizi projesini hayata geçirdi. 7 bölümden oluşan 'Poz', NFT olarak 8 bin 600 dolara satışa çıkarılacak.
Cem Yılmaz'ın 3 NFT'si satıldı
Cem Yılmaz'ın 3 NFT'si satıldı Cem Yılmaz, çizimlerinden oluşan NFT (Non-fungible token) eserlerini açık artırma ile satışa sunmuştu. Ünlü komedyenin, 3 NFT'si alıcı buldu.
Cem Yılmaz: "Var mı NFT isteyen?"
Cem Yılmaz: "Var mı NFT isteyen?" Son aylarda NFT'ler giderek popülerleşirken, ünlü isimlerin de bu alana merakı artıyor. NFT ilgisi tüm dünyada yaygınlaşırken, ünlü komedyen Cem Yılmaz'da akıma ayak uydurdu
Atari’nin yaratıcısı da NFT dünyasında
Atari’nin yaratıcısı da NFT dünyasında Video oyunu şirketi Atari'nin kurucusu Nolan Bushnell, nostaljik atari makinesi tasarımlarına dayanan özel bir Atari koleksiyonunu dijital dünyada yayınlamaya hazırlanıyor.
Gülben Ergen'in slogan olan sözü satışa çıktı!
Gülben Ergen'in slogan olan sözü satışa çıktı! Ünlü sanatçı Gülben Ergen, “Bana unutmayın ki hiçbir şey olmaz” sözünü satışa çıkardı. Sosyal medyadan açıklama yapan Ergen, satıştan elde edeceği geliri kurucusu olduğu 'Çocuklar Gülsün Diye Derneği'ne bağışlayacak.