Özge Özpirinçci

Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk'ün kızları Mercan 1 yaşında
Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk'ün kızları Mercan 1 yaşında Mutlu bir evlilik sürdüren Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk'ün kızları Mercan 1'inci yaşına bastı.
Özge Özpirinçci'den Kıvanç Tatlıtuğ sorusuna konuşulacak yanıt
Özge Özpirinçci'den Kıvanç Tatlıtuğ sorusuna konuşulacak yanıt Özge Özpirinçci, "Aile" dizisinde partner olacağı söylenen Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili soruya yanıt verdi.
Kıvanç Tatlıtuğ ile eski partneri arasında kriz mi var?
Kıvanç Tatlıtuğ ile eski partneri arasında kriz mi var? Eşi Başak Dizer ile Etiler'de objektiflere yansıyan Kıvanç Tatlıtuğ'a birlikte projelerde rol aldığı Beren Saat ve Özge Özpirinçci soruldu.
Geçen yıl anne olan Özge Özpirinçci'den son dakika haberi
Geçen yıl anne olan Özge Özpirinçci'den son dakika haberi Yaklaşık sekiz sene aşk yaşadığı kendisi gibi oyuncu olan Burak Yamantürk ile geçtiğimiz yıl Eylül ayında Marmaris'te evlenen Özge Özpirinçci, Aralık ayında da bir kız bebek dünyaya getirmişti.
Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'dan son dakika haberi
Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'dan son dakika haberi Koronavirüs, Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'i ikinci kez vurmuştu. Geçtiğimiz günlerde yüksek ateş belirtisiyle test yaptıran Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çiftinin sonuçları pozitif çıkmıştı. Çiftin minik oğulları Kurt Efe'nin de korona olduğu öğrenilmişti...
Sürpriz isimleri buluşturacak diziyle ilgili şaşırtan gelişme
Sürpriz isimleri buluşturacak diziyle ilgili şaşırtan gelişme Ay Yapım imzalı "Aile" dizisiyle ilgili çok konuşulacak bir gelişme yaşandı.
Canan Ergüder 'Aile' dizisinin "Leyla"sı olacak
Canan Ergüder 'Aile' dizisinin "Leyla"sı olacak Ay Yapım "Baba", "Yargı" ve "Gelecek Uzun Sürer"in yanı sıra Show TV için "Aile" adlı çok etkileyici bir dizi hazırlıyor.