Özge Özpirinçci

Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk'ten nikah müjdesi!
Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk'ten nikah müjdesi! Altı aylık hamile Özge Özpirinçci, sevgilisi Burak Yamantürk’le bugün Marmaris’te evlenecek.
Özge Özpirinçci'den sempatik 'Bonita' paylaşımı
Özge Özpirinçci'den sempatik 'Bonita' paylaşımı Kendisi gibi oyuncu Burak Yamantürk ile mutlu bir birliktelik yaşayan ve 6 aylık hamile olan güzel oyuncu Özge Özpirinçci, köpeği Bonita ile denizden poz verdi.
Özge Özpirinçci kızına vereceği ismi açıkladı
Özge Özpirinçci kızına vereceği ismi açıkladı Burak Yamantürk'le altı yıldır birlikte olan ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, Haziran ayı başında hamile olduğunu açıklamıştı. Altı aylık hamile olan 35 yaşındaki oyuncu, bebeğine vereceği ismi açıkladı.
Özge Özpirinçci: "Hamileyken düğün yapamam"
Özge Özpirinçci: "Hamileyken düğün yapamam" Bebek bekleyen Özge Özpirinçci, görkemli bir düğün hazırlığında olduğu iddialarına yanıt verdi.
Özge Özpirinçci'nin karnı belirginleşti
Özge Özpirinçci'nin karnı belirginleşti Sevgilisi Burak Yamantürk ile birlikte bebek heyecanı yaşayan Özge Özpirinçci, Yeniköy’de görüntülendi. Hamileliğinde 5. aya giren Özge Özpirinçci'nin bebeği göründü.
Burak Yamantürk sürpriz projeyle el sıkıştı
Burak Yamantürk sürpriz projeyle el sıkıştı Gül Oğuz’un yöneteceği sürpriz projede Sinem Ünsal ve Şebnem Bozoklu iki kız kardeşe hayat veriyor.
Hande Erçel ve Kerem Bürsin Amerika'ya gidiyor
Hande Erçel ve Kerem Bürsin Amerika'ya gidiyor Hande Erçel, kariyeri için çıtayı yükseltti. "Sen Çal Kapımı" adlı dizide rol alan oyuncu hem kişisel gelişim, hem de dil eğitimi için sevgilisi Kerem Bürsin ile birlikte Amerika'ya gidecek.