Özge Özpirinçci

Yakın arkadaş oldukları bilinen Özge Özpirinçci ve Berrak Tüzünataç gerçeği!
Yakın arkadaş oldukları bilinen Özge Özpirinçci ve Berrak Tüzünataç gerçeği! "Aile" dizisindeki rolü güzel oyuncu Serenay Sarıkaya'ya kaptıran oyuncu Özge Özpirinçci önce beyaz perçeminden kurtuldu, şimdi ise...
Özge Özpirinçci ünlü şarkıcının hayatını mı canlandıracak?
Özge Özpirinçci ünlü şarkıcının hayatını mı canlandıracak? "Aile" dizisindeki rolünü Serenay Sarıkaya'ya kaptıran oyuncu Özge Özpirinçci; ünlü şarkıcının biyografi filmindeki yönündeki iddialara ilişkin konuştu.
Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'u buluşturan diziden ilk kareler
Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'u buluşturan diziden ilk kareler "Aile" dizisi merakla beklenirken, Serenay Sarıkaya ile Kıvanç Tatlıtuğ'dan yeni kareler geldi.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya 'Aile'den servet kazanacak!
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya 'Aile'den servet kazanacak! Show TV ekranlarında yayınlanacak "Aile" dizisinin hazırlıkları sürüyor.
Özge Özpirinçci ve Müge Boz'un kar buluşması
Özge Özpirinçci ve Müge Boz'un kar buluşması Ünlü oyuncular Özge Özpirinçci ve Müge Boz kar yağar yağmaz aileleriyle birlikte kar tatiline koştu.
Enis Arıkan'ın doğum günü ünlüler geçidine döndü
Enis Arıkan'ın doğum günü ünlüler geçidine döndü Oyuncu Enis Arıkan, önceki akşam 40. yaş gününü yakın arkadaşlarıyla bir araya gelerek kutladı.
Özge Özpirinçci'den eşi Burak Yamantürk'e sürpriz kutlama
Özge Özpirinçci'den eşi Burak Yamantürk'e sürpriz kutlama Sanat dünyasının mutlulukları parmak ısırtan çifti Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk önceki akşam objektiflere yansıdı.