Özge Özpirinçci

Özge Özpirinçci minik bebeğini gezintiye çıkardı
Özge Özpirinçci minik bebeğini gezintiye çıkardı Özge Özpirinçci, bebeğini gezdirirken kahve içmeyi de ihmal etmedi.
Özge Özpirinçci bebeğiyle ilk fotoğrafını paylaştı
Özge Özpirinçci bebeğiyle ilk fotoğrafını paylaştı Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk çifti, ilişkilerini geçtiğimiz yaz aylarında nikah masasına taşımıştı.
Özge Özpirinçci: "Bu aralar hayatım çok basit"
Özge Özpirinçci: "Bu aralar hayatım çok basit" Kısa süre önce anne olan oyuncu Özge Özpirinçci, önceki gün Yeniköy'de bir market çıkışı görüntülendi.
Özge Özpirinçci: "Kızımız kendine has olsun"
Özge Özpirinçci: "Kızımız kendine has olsun" Geçtiğimiz ay anne olan Özge Özpirinçci'ye, yakın arkadaşı Berrak Tüzünataç'ın, kızı Mercan'ı eşi Burak Yamantürk'e benzettiği hatırlatıldı. Konuyla ilgili açıklama yapan ünlü oyuncu, "Bana benziyor ama hiç kimseye benzemesin, kendine has olsun" dedi.
Özge Özpirinçci: "İyi ki doğdun ateşli baba!"
Özge Özpirinçci: "İyi ki doğdun ateşli baba!" Yaklaşık 8 yıldır kendisi gibi oyuncu olan 35 yaşındaki Özge Özpirinçci ile üç ay önce Marmaris'te evlenen Burak Yamantürk, geçtiğimiz haftalarda kızı Mercan'ı kucağına almıştı. İlk kez baba olmanın mutluluğunu yaşayan Yamantürk, 38 yaşına bastı.
Özge Özpirinçci: "Sokaktayım ama aklım kızımda"
Özge Özpirinçci: "Sokaktayım ama aklım kızımda" Geçtiğimiz haftalarda anne olan sempatik oyuncu Özge Özpirinçci, önceki gün Etiler'deki özel bir klinikten çıkarken görüntülendi.
Berrak Tüzünataç: "Bebek Burak'a çok benziyor"
Berrak Tüzünataç: "Bebek Burak'a çok benziyor" Geçtiğimiz haftalarda katıldığı bir YouTube programında kalbinin boş olduğunu açıklayan Berrak Tüzünataç, önceki gün Nişantaşı'nda bir marketten çıkarken objektiflere yansıdı.