Özge Özpirinçci


Özge Özpirinçci'den aylar sonra olay 'Kadın' açıklaması! Başrollerini Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk'un paylaştığı dizi yayınlandığı dönemde ilgiyle izlenirken Caner Cindoruk ani bir kararla 'Kadın' dizisinden ayrıldığını açıklamıştı.
Özge Özpirinçci sevgilisi Burak Yamantürk'le tatil keyfinde Oyuncu Özge Özpirinçci, sevgilisi Burak Yamantürk ile yaz sezonunu Çeşme Before Sunset Beach'de açtı.
Ünlü isimler soluğu Ege'de aldı! Ünlüler için yaz sezonu açıldı. Serenay Sarıkaya gibi birçok isim önceki günlerde özel izin alıp Bodrum’a gitti. Buse Terim gibi bazı ünlüler ise dün yasak biter bitmez yola çıktı.
Özge Özpirinçci ve Serkan Altunorak'ın skandal diyaloğu! Oyuncu Serkan Altunorak ile Özge Özpirinçci, bir derginin Instagram sayfasında gerçekleşen yayınına konuk oldu. Takipçilerinden gelen soruları birbirlerine soran oyuncuların sohbet sırasında birbirleriyle skandal bir diyalog yaşadıkları öne sürüldü.
Ünlü isimler estetik kuyruğuna girdi! Güzellik merkezlerinin kapanmasıyla düzenli olarak estetik uygulamalar yaptıran ünlüler, rutin uygulamalarına karantina bitene kadar veda etti.
Berrak Tüzünataç’tan Özge Özpirinççi’ye yaş günü mesajı Oyuncu Berrak Tüzünataç, yakın arkadaşı ve meslektaşı Özge Özpirinççi'nin yaş gününü kutladı.
Özge Özpirinçci çocukluk fotoğrafıyla çağrıda bulundu Özge Özpirinçci'den doğum gününde küçüklük fotoğrafıyla takdir toplayan çağrı...