Özge Özpirinçci


Özge Özpirinçci: "Sanata nihai şeklini baskı ve yasaklar değil; hayat verir"
Özge Özpirinçci: "Sanata nihai şeklini baskı ve yasaklar değil; hayat verir" "Sandık Kokusu" dizisinin Karsu'su Özge Özpirinçci, gelen şikayet ve tepkiler üzerine RTÜK'ün ceza verdiği "Kızıl Goncalar"la ilgili paylaşımda bulundu.
Evlilikten umudunu kesen Berrak Tüzüntaç'tan şaşırtan Özge Özpirinçci açıklaması
Evlilikten umudunu kesen Berrak Tüzüntaç'tan şaşırtan Özge Özpirinçci açıklaması Berrak Tüzünataç, nikah masasından çok uzak olduğunu söyledi. Tüm arkadaşlarının evlenmesini destekleyen güzel oyuncu, “Evlilik mi! Ben almayayım. Bekarların temsilcisi olmak güzel” dedi.
Burak Yamantürk: "Kızımıza ben bakıyorum"
Burak Yamantürk: "Kızımıza ben bakıyorum" Yakışıklı oyuncu Burak Yamantürk, çarpıcı bir itirafta bulundu.
'Sandık Kokusu' dizisiyle ilgili şaşırtan haber
'Sandık Kokusu' dizisiyle ilgili şaşırtan haber Dün akşam ilk bölümü ekrana gelen 'Sandık Kokusu' dizisiyle ilgili şoke eden sözler...
Alina Boz-Umut Evirgen'in düğününde Özge Özpirinçci'den "bebek" açıklaması!
Alina Boz-Umut Evirgen'in düğününde Özge Özpirinçci'den "bebek" açıklaması! 'Sandık Kokusu' ile ekranlara dönmeye hazırlanan Özge Özpirinçci, cumartesi akşamı evlenen Alina Boz - Umut Evirgen çiftine, düğün sırasında şaşırtan sözler söyledi.
Alina Boz ve Umut Evirgen evlendi
Alina Boz ve Umut Evirgen evlendi Ünlü oyuncu Alina Boz ile yönetmen ve işletmeci Umut Evirgen evlendi. Çifte evlilik cüzdanını nikah şahitlerinden Fatih Terim verdi.
Başak Dizer'in Kurt Efe paylaşımına beğeni yağdı
Başak Dizer'in Kurt Efe paylaşımına beğeni yağdı 2016 yılında Paris'te dünyaevine giren Başak Dizer ile Kıvanç Tatlıtuğ, mutlu evliliklerini 2022'de Kurt Efe'nin doğumuyla taçlandırdı.