Özge Özpirinçci


Özge Özpirinçci beyaz perçem inadından vazgeçti
Özge Özpirinçci beyaz perçem inadından vazgeçti Kariyerinin başından beri doğallığından ödün vermediği için kaşlarını aldırmayan ve beyazlayan saçlarını boyatmayan başarılı oyuncu Özge Özpirinçi, kural bozdu.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'yı buluşturan projede yeni gelişme
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'yı buluşturan projede yeni gelişme Serenay Sarıkaya ile Kıvanç Tatlıtuğ’u buluşturan "Aile" dizisinin hazırlıkları sürerken sürpriz bir gelişme yaşandı.
Burak Yamantürk'ten olay Kıvanç Tatlıtuğ açıklaması
Burak Yamantürk'ten olay Kıvanç Tatlıtuğ açıklaması Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci'nin başrolü paylaşacağı söylenen "Aile" dizisinde Özpirinçci'nin rolünü son anda Serenay Sarıkaya'nın kaptığı ortaya çıkmıştı.
Özge Özpirinçci Serenay Sarıkaya'nın adını duyunca gülümsedi
Özge Özpirinçci Serenay Sarıkaya'nın adını duyunca gülümsedi Oyuncu Özge Özpirinçci, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi.
Özge Özpirinçci'den kızı Mercan'la ilk selfie
Özge Özpirinçci'den kızı Mercan'la ilk selfie "Aile" dizisindeki rolünü Serenay Sarıkaya'ya kaptıran oyuncu Özge Özpirinçci bugünlerde kızı Mercan'la ilgileniyor.
Özge Özpirinçci'ye "Rolünüzü Serenay Sarıkaya'ya mı kaptırdınız?" sorusu!
Özge Özpirinçci'ye "Rolünüzü Serenay Sarıkaya'ya mı kaptırdınız?" sorusu! Kıvanç Tatlıtuğ'la başrolünü paylaşacağı "Aile" dizisinin kadrosundan çıkarılıp rolü Serenay Sarıkaya'ya kaptıran Özge Özpirinçci, Etiler'de görüntülendi.
Kulislere bomba gibi düşen Nur Sürer-Nejat İşler iddiası!
Kulislere bomba gibi düşen Nur Sürer-Nejat İşler iddiası! Magazin dünyası kulislere bomba gibi düşen Nur Sürer-Nejat İşler iddiasını konuşuyor...