Özge Özpirinçci

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'dan son dakika haberi
Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'dan son dakika haberi Koronavirüs, Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'i ikinci kez vurmuştu. Geçtiğimiz günlerde yüksek ateş belirtisiyle test yaptıran Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çiftinin sonuçları pozitif çıkmıştı. Çiftin minik oğulları Kurt Efe'nin de korona olduğu öğrenilmişti...
Sürpriz isimleri buluşturacak diziyle ilgili şaşırtan gelişme
Sürpriz isimleri buluşturacak diziyle ilgili şaşırtan gelişme Ay Yapım imzalı "Aile" dizisiyle ilgili çok konuşulacak bir gelişme yaşandı.
Canan Ergüder 'Aile' dizisinin "Leyla"sı olacak
Canan Ergüder 'Aile' dizisinin "Leyla"sı olacak Ay Yapım "Baba", "Yargı" ve "Gelecek Uzun Sürer"in yanı sıra Show TV için "Aile" adlı çok etkileyici bir dizi hazırlıyor.
Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk'ten evlilik yıldönümü kutlaması
Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk'ten evlilik yıldönümü kutlaması Aralık 2021'de kızları Mercan'ı kucaklarına alan Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk evliliklerinin birinci yılını kutladı.
İbrahim Çelikkol'a bomba diziden teklif
İbrahim Çelikkol'a bomba diziden teklif İbrahim Çelikkol Ay Yapım'ın yeni sezon dizilerinden Aile'yle görüşüyor.
Özge Özpirinçci'nin Mercan'ı denizle tanıştı
Özge Özpirinçci'nin Mercan'ı denizle tanıştı Oyuncu çift Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk, tatil yapmak için Marmaris Bozburun'u tercih etti.
Özge Özpirinçci cephesinden son dakika haberi
Özge Özpirinçci cephesinden son dakika haberi 8 yıldır meslektaşı Burak Yamantürk’le aşk yaşayan ve geçtiğimiz yıl Eylül ayında Marmaris’te sade bir merasimle dünyaevine giren Özge Özpirinçci ilk bebeğini Kasım ayında kucağına almıştı.