Özge Özpirinçci

Ferzan Özpetek'in yeni filmine Roma'da özel gösterim
Ferzan Özpetek'in yeni filmine Roma'da özel gösterim Dünyaca ünlü yönetmen Ferzan Özpetek'in oluşan yeni filmi "İstanbul Trilogy" Netflix İtalya'da seyirciyle buluşacak.
Demet Akbağ ve Özge Özpirinçci'nin sürpriz buluşması
Demet Akbağ ve Özge Özpirinçci'nin sürpriz buluşması Uzun süredir ekrandan uzak olan Demet Akbağ, "Sandık Kokusu" dizisinde Özge Özpirinçci'nin annesine hayat verecek.
Umut Evirgen ve Alina Boz'a evlilik soruldu
Umut Evirgen ve Alina Boz'a evlilik soruldu 4 yıldır birlikte olduğu Mithatcan Özer ile ilişkisini sonlandıran Alina Boz, ayrılıktan kısa süre sonra gönlünü Umut Evirgen'e kaptırmıştı. Çift, dün Arnavutköy'de görüntülendi.
Özge Özpirinçci ekrana çok sürpriz partnerle dönüyor
Özge Özpirinçci ekrana çok sürpriz partnerle dönüyor O3 Medya'nın Melis Civelek ile Zeynep Gür'ün yazdığı yeni dizisi "Sandık Kokusu"nun hazırlıkları sürüyor.
Özge Özpirinçci - Burak Yamantürk çifti tatile doyamadı
Özge Özpirinçci - Burak Yamantürk çifti tatile doyamadı Yaz tatillerine mola vermeyen Özge Özpirinçci-Burak Yamantürk çifti, gazetecilerle sohbet etti. İkili, "Bugün Mercan yok. Karı-koca kaçamak yapıyoruz" açıklamasında bulundu.
Kenan İmirzalıoğlu, Özgü Namal ve Özge Özpirinçci setlere rekor ücretle döndü
Kenan İmirzalıoğlu, Özgü Namal ve Özge Özpirinçci setlere rekor ücretle döndü Uzun süredir dizilerde rol almayan Kenan İmirzalıoğlu ve Özge Özpirinçci'nin yanı sıra, oyunculuğa geri dönen Özgü Namal'ın da bölüm başı ücreti açıklandı.
Aynı mekanda pişti olan yapımcılar Fatih Aksoy ve Saner Ayar kavga etti!
Aynı mekanda pişti olan yapımcılar Fatih Aksoy ve Saner Ayar kavga etti! Dizi dünyası dün gece bir mekanda yaşanan kavgayı konuşuyor. İki büyük yapımcı Medyapım’ın patronu Fatih Aksoy ile O3 Medya'nın sahibi Saner Ayar arasında senarist kavgası yaşandı.