Mert Demir'e Serenay Sarıkaya soruldu: "Magazin yapmak durumunda değilim"

Mert Demir’in müzik dünyasında yükselişi sürüyor. Hit şarkılarıyla gündemden düşmeyen Mert Demir’e sevgilisi Serenay Sarıkaya’yla yakaladığı popülarite uğurlu geldi.

Mert Demir'e Serenay Sarıkaya soruldu: "Magazin yapmak durumunda değilim"

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Tween, başarılı müzisyen Mert Demir’in marka yüzü olduğu ve "Gözlerime Bak" şarkısından ilhamla geliştirilen 2024 İlkbahar/Yaz Herkese İnat kampanyasını, renkli bir lansman davetiyle tanıttı.

Ulus 29’da gerçekleşen davette basının sorularını yanıtlayan Mert Demir, beraber Amsterdam’a da gittiği Serenay Sarıkaya sorulduğunda “Şu anda tam olarak onun yerinde değiliz” cevabını verdi.


Mert Demir'e Serenay Sarıkaya soruldu: "Magazin yapmak durumunda değilim"


Muhabirlerin “Biraz da magazin yapma durumundayız” yorumuna da “Ben yapmak durumunda değilim. Sen yaparsın” karşılığını verdi.


Mert Demir'e Serenay Sarıkaya soruldu: "Magazin yapmak durumunda değilim" - Resim : 2


Mert Demir’in "Gözlerime Bak" isimli parçasından yola çıkan koleksiyondan parçaların sergilendiği geceye aralarında Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ve eşi Ahu Orakçıoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk, Sarp Apak, Pelin Karahan ve Bedri Güntay, Özge Ulusoy, Necip ve Didem Memili, Zeynep Demirel, İlker Kızmaz, Bülent İnal ve Melis Tüysüz gibi ünlü isimler katıldı.


Mert Demir'e Serenay Sarıkaya soruldu: "Magazin yapmak durumunda değilim" - Resim : 3