Burak Yamantürk


Berrak Tüzünataç: "Bebek Burak'a çok benziyor"
Berrak Tüzünataç: "Bebek Burak'a çok benziyor" Geçtiğimiz haftalarda katıldığı bir YouTube programında kalbinin boş olduğunu açıklayan Berrak Tüzünataç, önceki gün Nişantaşı'nda bir marketten çıkarken objektiflere yansıdı.
Burak Yamantürk: "Kızımız Mercan annesinin kopyası"
Burak Yamantürk: "Kızımız Mercan annesinin kopyası" Kızları Mercan’ı kucaklarına almanın mutluluğunu yaşayan Burak Yamantürk, çocuklarının annesi Özge Özpirinçci’nin kopyası olduğunu söyledi.
Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk kızlarına hangi ismi verdi?
Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk kızlarına hangi ismi verdi? Oyuncu çift Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk, ilk çocuklarını kucaklarına almanın mutluluğunu yaşadı.
Özge Özpirinçci - Burak Yamantürk çifti bebeklerine kavuştu
Özge Özpirinçci - Burak Yamantürk çifti bebeklerine kavuştu Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk çiftinin bebekleri dünyaya geldi.
Şebnem Bozoklu'nun rol aldığı bir dizi daha erken final yapıyor
Şebnem Bozoklu'nun rol aldığı bir dizi daha erken final yapıyor Art arda rol aldığı 'Gel Dese Aşk' ve 'İyi Aile Babası' isimli diziler erken final yapan deneyimli oyuncu Şebnem Bozoklu'nun rol aldığı 'Elbet Bir Gün' dizisinin de ekran macerası kısa sürdü.
Burak Yamantürk: "Baba olmak yaşamadan anlatılamayacak bir duygu"
Burak Yamantürk: "Baba olmak yaşamadan anlatılamayacak bir duygu" Kısa süre sonra baba olacak olan yakışıklı oyuncu Burak Yamantürk, konuşulacak açıklamalarda bulundu.
Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk kızlarına Üzüm ismini mi verecek?
Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk kızlarına Üzüm ismini mi verecek? Kızına Üzüm ismini koymak istediğini her fırsatta dile getiren Özge Özpirinçci, eşi Burak Yamantürk'ten bu isme onay gelmediğini ifade etmişti