Burak Yamantürk


Mutlu evlilikleri örnek olan Cansu Tosun ve Erkan Kolçak Köstendil evi terk etti
Mutlu evlilikleri örnek olan Cansu Tosun ve Erkan Kolçak Köstendil evi terk etti Güzel oyuncu Cansu Tosun ile eşi Erkan Kolçak Köstendil, 2018'de muhteşem bir düğün ile evlenmişler ve Temmuz 2020'de oğulları Marsel'i kucaklarına almışlardı.
"Kuş Uçuşu" dizisinin setinde konuşulacak olay!
"Kuş Uçuşu" dizisinin setinde konuşulacak olay! Ay Yapım'ın "Kuş Uçuşu" dizisinin çekimleri devam ediyor.
Özge Özpirinçci'nin doğum günü partisi ünlü isimleri buluşturdu
Özge Özpirinçci'nin doğum günü partisi ünlü isimleri buluşturdu Özge Özpirinçci, 37'nci yaşını eşi Burak Yamantürk ve aralarında; Kıvanç Tatlıtuğ, Necip Memili, Serkan Keskin ve Umut Evirgen gibi birçok ünlü ismin yer aldığı bir parti ile kutladı.
Çağla Şıkel ve Nail Gönenli liseli aşıklar gibi
Çağla Şıkel ve Nail Gönenli liseli aşıklar gibi Manken ve sunucu Çağla Şıkel ile tutkulu bir aşk yaşadığı Avukat Nail Gönenli bir an olsun ayrılmıyor.
Birce Akalay Almanya'ya gidiyor
Birce Akalay Almanya'ya gidiyor En son dijital yayınlanan 'Kuş Uçuşu' dizisinde yer alan oyuncu Birce Akalay, Almanya yolcusu...
Burak Yamantürk'ü setten gönderdiler! Şoke eden olay!
Burak Yamantürk'ü setten gönderdiler! Şoke eden olay! "Kuş Uçuşu" dizi ekibi kısa bir dinlenme molasından sonra 3. sezon çekimlerine hazırlanıyordu.
'Kuş Uçuşu' yenilenen kadrosuyla çekimlere devam ediyor
'Kuş Uçuşu' yenilenen kadrosuyla çekimlere devam ediyor İkinci sezon çekimleri geçen günlerde tamamlanan "Kuş Uçuşu" ekibi çalışmalara hız kesmiyor.