Burak Yamantürk


Hastaneye girerken görüntülenen Özge Özpirinçci endişelendirdi
Hastaneye girerken görüntülenen Özge Özpirinçci endişelendirdi Hastaneye girerken görüntülenen Özge Özpirinçci, gazetecilerin "Geçmiş olsun. Neyiniz var?" sorusuna cevap verdi.
Burak Yamantürk ve Özge Özpirinçi neden ayrı ayrı geziyor?
Burak Yamantürk ve Özge Özpirinçi neden ayrı ayrı geziyor? Gecelerde objektiflere yansıyan Özge Özpirinçci ile Berrak Tüzünataç, muhabirlere, "Her şey yolunda. Arkadaşlarımızın yanındaydık, evimize gidiyoruz" açıklamasında bulunmuştu.
Özge Özpirinçci ve Müge Boz'un kar buluşması
Özge Özpirinçci ve Müge Boz'un kar buluşması Ünlü oyuncular Özge Özpirinçci ve Müge Boz kar yağar yağmaz aileleriyle birlikte kar tatiline koştu.
Özge Özpirinçci'den eşi Burak Yamantürk'e sürpriz kutlama
Özge Özpirinçci'den eşi Burak Yamantürk'e sürpriz kutlama Sanat dünyasının mutlulukları parmak ısırtan çifti Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk önceki akşam objektiflere yansıdı.
Burak Yamantürk kızı Mercan'ın yanından bir an olsun ayrılmıyor
Burak Yamantürk kızı Mercan'ın yanından bir an olsun ayrılmıyor Oyuncu Özge Özpirinçci ile meslektaşı Burak Yamantürk, Eylül 2021’de nikah masasına oturmuş, iki ay sonra da anne-baba olmuştu.
Burak Yamantürk'ten olay Kıvanç Tatlıtuğ açıklaması
Burak Yamantürk'ten olay Kıvanç Tatlıtuğ açıklaması Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci'nin başrolü paylaşacağı söylenen "Aile" dizisinde Özpirinçci'nin rolünü son anda Serenay Sarıkaya'nın kaptığı ortaya çıkmıştı.
Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk'ün kızları Mercan 1 yaşında
Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk'ün kızları Mercan 1 yaşında Mutlu bir evlilik sürdüren Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk'ün kızları Mercan 1'inci yaşına bastı.