Burak Yamantürk


Özge Özpirinçci: "Önceliklerim değişti" "İlk ve Son" dizisinde canlandırdığı karakterle izleyicileri şaşırtan Özge Özpirinçci, bugünlerde heyecanla bebeğini kucağına almayı bekliyor.
6 aylık hamile Özge Özpirinçci'nin bilinmeyen nikah şartı! Oyuncu çift Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk, önceki akşam Marmaris Bozburun'da nikah masasına oturdu.
Yeni evlenen Özge Özpirinçi ve Burak Yamantürk'ten flaş haber Hamilelikte altıncı ayını geride bırakan Özge Özpirinçci, bebek beklediği sevgilisi Burak Yamantürk ile önceki gün Marmaris'te dünya evine girmişti.
Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk evlendi Oyuncu çift Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk, dün akşam Marmaris Bozburun'da nikah masasına oturdu.
Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk'ten nikah müjdesi! Altı aylık hamile Özge Özpirinçci, sevgilisi Burak Yamantürk’le bugün Marmaris’te evlenecek.
Özge Özpirinçci kızına vereceği ismi açıkladı Burak Yamantürk'le altı yıldır birlikte olan ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, Haziran ayı başında hamile olduğunu açıklamıştı. Altı aylık hamile olan 35 yaşındaki oyuncu, bebeğine vereceği ismi açıkladı.
Özge Özpirinçci: "Hamileyken düğün yapamam" Bebek bekleyen Özge Özpirinçci, görkemli bir düğün hazırlığında olduğu iddialarına yanıt verdi.